Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális? 15 leszed eddig nem...

Normális? 15 leszed eddig nem jött meg de 4-én elég erős barna folyásom volt később kicsi vérrel keveredve. Azóta gyengyült de még mindig erős a barna.

Figyelt kérdés
a barna már nem oylan erős mint első nap, de eddig semmi hasonló nem volt, nem is menstruáltam még. Ez most annak mondható vagy minek? Kb hány napig fog még tartani? és ez normális?
2012. jan. 7. 00:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem először 13 évesen jött meg és az első normális vérzés előtt ilyen volt. Igaz nekem nem volt erős a vérzés, egy tisztasági betét is elég volt és ez kb. 2-3 napig tartott, még csodálkoztam is hogy csak ennyi lenne a mensturáció?! Ez után 1 vagy 1,5 hónap múlva megjött rendesen, ami 6 napig tartott. Nekem az első 1-2 évben nem volt rendszeres a mensturációm, volt hogy kimaradt 2 hónapig és olyan is hogy megjött 23-24 napra, de azóta beállt rendszeresre és már 7 napig tart és 30 naponként jön meg.

Lehet hogy neked ez az első mensturációd, valószínűleg 5-7 nap múlva elmúlik!:) Nekem is először barnás szokott lenni, aztán ahogy múlik el egyre inkább halványul a színe és csökken a mennyisége.

2012. jan. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi tüneted, akkor hamarosan menstruálni fogsz.
2012. jan. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem már menstruálsz:)

Általában 5-7 napig tart, először erősebb utána gyengül.

Teljesen normális, ne aggódj, beléptél te is a klubba:DD

2012. jan. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
éértemm. de este meg nem volt semmi ma meg már csak vér volt. először nagyon mgijedtem :$$
2012. jan. 8. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!