Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fájhat a nemi szervem?

Miért fájhat a nemi szervem?

Figyelt kérdés

Kb. 4 hete egyszercsak elkezett viszketni a nemi szervem.

Nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, de aztán este már annyira viszketett hogy többször is felébredtem éjszaka, szinte már fájt. Aztán egyre jobb lett, de azért eltartott vagy 4-5 napig. Mostanra már megszűnt, de többször érzem hogy néha elkezd viszketni de már korántsem olyan mértékben mégis zavaró. Anyukámnak nem szóltam, de már nagyon idegesít.

Szerintetek mitől lehet?

16/L


2012. jan. 7. 13:31
 1/6 A kérdező kommentje:
valami "túrószerű" is jött belőle de csak kis mértékben az már megszűnt teljesen
2012. jan. 7. 13:32
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gombás fertőzés. Nem fog elmúlni magától, hiába csillapodott az érzés. Orvos. Minél hamarabb. És ne szégyelld anyukád előtt, nincs mit.
2012. jan. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. megbeszélni felnőttel! ha nem, nem.

2. ORVOS!!! de ez mindenképp!!!

2012. jan. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen gombás vagy bakteriális fertőzésed van, de igazán pontosan csak nőgyógyász fogja tudni megmondani. Ha már 4 hete nem múlt el, vedd rá magad, h orvoshoz menj, persze kellemetlen, de muszáj. Jobbulást!
2012. jan. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Élsz már szexuális életet? Mert fiútól is elkaphattál valamit...


Én egyszer kipattogtam mikor egy bizonyos óvszert használtunk párommal.


18/L

2012. jan. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvoshoz kell menned!
2012. jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!