Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi van velem, ugye nem vagyok...

Mi van velem, ugye nem vagyok terhes? Már több, mint 2 hónapja nem voltam együtt senkivel és most késik a menstruációm. A múlt hónapban megvolt, de most nem. Terhes nem lehetek. De már kezdek félni.

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 21:28
 1/4 anonim válasza:
100%
ha nem voltál senkivel,akkor mért lennél terhes?-.-"
2009. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 hónapja nem szeretkeztél, akkor nem lehetsz terhes! DE: lehet, hogy valami stresszhatáson mentél keresztül, ami befolyásolhatja a ciklusod, de más egészségügyi okai is lehetnek, akár valamilyen fertőzés vagy más betegség is sajnos! :S Ezért javaslom, hogy látogass el egy nőgyógyászhoz!
2009. máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Barátnőm egyszer azon akadt ki, hogy neki mindig délelőtt jött meg, és már délután 2 volt... aztán meg az volt a probléma, hogy én nem vagyok ideges. :P


Természetesen nem volt terhes. És a legvégén azon húzta föl a legjobban magát, hogy megint nekem lett igazam. :)

2009. máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ha két hónapja nem voltál senkivel, és múlt hónapban megvolt a vérzésed, kakor miért aggódsz, hogy terhes vagy? Ha kételyeid vannak, akkor csinálj tesztet, lehet venni 600 forintért a drogériamarketekben, meg a gyógyszertárakban is. Ha meg menstruációs gondjaid vannak, akkor keress fel egy nőgyógyászt vagy kórhzban nőgyógyászati részlegen, vagy nővédelmi ambulancián.

Nekem gyakran van, hogy három hónapig semmi nem jön meg, pedig 23 éves vagyok, és voltak párszor terhességi tüneteim, pedig nem voltam terhes.

2009. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!