Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 napja késik. A hasam fáj és...

2 napja késik. A hasam fáj és a mellem is. Előtte való este együtt voltam a barátommal, nem védekeztünk, nem is élvezett el (bennem sem. ) Mi lehet a baj? Meg fog még jönni a hónapban? Vagy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
3 éve menstruálok, nem mindig szokott késni, ha késik, a legtöbb az 2-3 nap. Elég ideges vagyok, félek is, nem szeretnék orvoshoz menni.
2010. jún. 27. 18:33
 1/5 anonim válasza:
hány évesvagy?mert szerintem terhes lehetsz!
2010. jún. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%
Ha nem élvezett el a barátja, akkor ugyan mitől lenne terhes? Amúgy 2 nap "késés" még nem késés, főleg, ha máskor is szokott késni! Szerintem ne idegeskedj ezen.Majd megjön.
2010. jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, lány.
2010. jún. 27. 18:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem amiatt késik,hogy idegeskedsz.Nyugodj meg és ha egy hét múlva sem jön meg csinálj egy tesztet.Eredménytől függetlenül pedig két hét múlva doki.

Jobbulást és ne idegeskedj,nem lesz semmi baj.

Majd írd meg mi lett!

2010. jún. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Ma reggel megjött..
2010. jún. 28. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!