Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már két hete késik viszont...

Már két hete késik viszont barnás pecsétem van. Nem voltam együtt senkivel és így nem értem mi lehet a baj, felfázva sem vagyok, viszont a suli és a környezet új talán emiatt? Vagy utalhat ez valami betegségre? Ciszta vayg valami?

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 00:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha már ennyi ideje késik, menj el orvoshoz mindenképp! A barnás pecsételés lehet a menstruációd előjele is, de ha pár napon belül nem jön, irány a doki! Lehet akár ciszta miatt is. Nekem már többször volt, meg most is van, és elég tünetmentes. De a mensi késése, elmaradása is lehet tünete! ha cisztád van, ne ijedj meg, ez sajnos elég gyakori dolog, és az esetek nagy többségében pár hónapon, akár egy hónapon belül(mensivel) meg is szünik. Ritka, hogy nem tud magától elmúlni, és műteni kell!
2008. szept. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!