Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami problemat jelezhet a...

Valami problemat jelezhet a menstruaciom?

Figyelt kérdés

Tegnap jott meg 28 napra es azt vettem eszre, hogy olyan ,, vizes,, a menstruaciom. Rendes ver szine van, de olyan mintha folyassal keveredne.. Nincs olyan eros piros szine es nem olyan suru mint szokott lenni. Nem is tudom, hogy irjam le, ilyen nyalkasnak mondhato.


Szerintetek? Valaki tapasztalt mar ilyet?


2012. jan. 7. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nos szerintem azért nyálkás, mert esetleg vizelettel vagy izzadtsággal keveredett. A kérdés, hogy a WC-ben láttad, hogy folyós, vagy a betéteden?
2012. jan. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy sima folyással keveredett.
2012. jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tampont hasznalok es feltunt, hogy hamar megtelik kb 1- 1. 5 ora alatt, viszont amikor kivettem akkor nem eros ver szine volt hanem picit halvanyabb es olyan vizes volt.


Most nagyon megfaztam, sokat kohogok es fujom az orromat is. Legtobbszor ilyenkor erzem, hogy kifolyik mellette mert mar tele van a tampon. Illetve a madzag is picit veres volt.


Regebben nem tapasztaltam ilyet. Nem ertem mi lehet a baj....

2012. jan. 7. 15:54
 4/7 A kérdező kommentje:

Amugy mindig mini tampont hasznalok es minumum 2. 5-3 orat ki szokott birni.


Mar arra is gondoltam, hogy rosszul helyeztem fel azert folyik ki x ido utan, de amikor voltam pisilni akkor is olyan keves ver tavozott es vizes allaga volt, nem ilyen szokott lenni..


Koszobom az eddigi valaszokat.

2012. jan. 7. 15:58
 5/7 A kérdező kommentje:
* n
2012. jan. 7. 15:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. jan. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
20
2012. jan. 8. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!