Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen okból kifolyólag...

Milyen okból kifolyólag késhet a menstruációm már két hete? 15 éves vagyok, és a menstuációm 3éve jelentkezett előszőr. Mi okozhatja a problémát?

Figyelt kérdés
hogy félreértés ne történjen szexuális kapcsolatot nem létesítettem, viszont az utóbbi időben jelentős súlyveszteség és stressz ért, amint megfigyeltem az idők folyamán egyre hosszabbá váltak a ciklusaim és egyre több női vonás jelentkezett a testemen (mellek növekedése, végtagok karcsúsodása)
2009. szept. 10. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Fogyás miatt és stressz miatt is késhet. Viszont jó lenne elmenned nődokihoz, ad gyógyszert, hogy megjöjjön és jó lenne megnézetni, nehogy komolyabb baj legyen. Két hét már elég sok késés.
2009. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!