Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős fehérfolyásom van, és...

Erős fehérfolyásom van, és úgy érzem büdös is. Miért lehet?

Figyelt kérdés
Nemreég voltam nőgyógyásznál, nincs semmilyen fertőzésem..mégis megesik, h napokig erős, és jellegzetes szagú fehérfolyásom van. Elég zavaró. Más nőknek is szokott lenni erős "illata"?
2009. máj. 23. 22:34
 1/4 anonim válasza:
100%
Elég fura, hogy nem fertőzés ... Pedig ezek mind arra utaló jelek. Viszketés, égő érzést nem érzel pisilés közben vagy bármikor a nap folyamán? Mert az is egyértelműen valamilyen fertőzésre utal. Mivel tisztálkodsz ha szabad kérdeznem? Mert szappannal vagy a tusfürdővel nem ajánlott mosakodni a nemi szervek környékén mert a PH értékük nem egyezik a hüvely védőflórájának PH értékével és irritálhatják azt. Tanácsos intim mosakodót használni.
2009. máj. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hm....Érdekes, nemrég ugyanezt hallottam valakitől. De nem tudta értelmesen elmagyarázni, hogy mi az, és miért. Épp az intim mosakodóról kérdeztem. Tusfűrdővel szoktam, soha nem használtam intim mosakodót. De mielőbb venni fogok. Nincs viszketés, se csípő érzés.. Köszi a választ.
2009. máj. 23. 22:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A fehér folyás teljesen normális dolog, kinek több, kinek kevesebb van. Ha ez nem büdös, és nem okoz viszketést, és nem tapasztalsz más tüneteket, akkor valószínűleg ez alkati sajátosság. Azonban mivel ez nálad időszakosan fordul elő, így valószínűleg ezt valami kiváltja. A fehér folyást éppúgy befolyásolja a táplálkozás, mint például a stressz. Ilyenkor számolni kell ezekkel a hatásokkal. Próbáld végiggondolni, mit teszel másképp fehérfolyás előtt. Jahm és azt elfelejtettem írni, hogy például menstruáció előtt is megnő a folyás mennyisége.
2009. máj. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem fertőzés, ezért próbálj meg változtatni az étrendeden, egyél sok gyümölcsöt zöldséget, mozogj sokat. Igen, a stressz is kiválthatja, vagy a hormonok miatt.
2009. máj. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!