Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Duzzanatot érzek a...

Segítség! Duzzanatot érzek a mellemben, lehetséges hogy rák lenne?

Figyelt kérdés
Egy göbös duzzanatot fedeztem fel a mellemben, nagyon aggódok, hogy esetleg daganat. Utána olvastam neten, hogy mi is lehet ez, de nem tudok eligazodni, kérlek segítsetek!
2012. jan. 7. 23:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

először is: ne aggódj, az esetek nagy részében ártalmatlan (pl. nyirokcsomó)

másodszor: menj el nőgyógyászhoz, mert így látatlanba nem tudja senki se megmondani. még ha valami gázos is, ha az elején elkapják, teljesen meggyógyulsz.

2012. jan. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ, most kicsit megnyugodtam, azt nem tudod véletlenül, hogy hány napig tart az eleje? :D
2012. jan. 8. 00:02
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha kitapintható a csomó formája, akkor jóindulatú. De lehet, hogy nincs is semmi csomó a melledben. Menstruáció előtti napokban vagy?
2012. jan. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen nagyon is kitapintható, szabályos gömb forma. Igen, menstruáció előtt vagyok. De a duzzanat menstruáció után is érezhető..:( Félek...
2012. jan. 8. 00:18
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt is szeretném megkérdezni, hogy ha nem a saját körzetembe vagyok és nem tudok elmenni ott nőgyógyászhoz csak egy megyével arrébb akkor fizetni kell a vizsgálatért? Vagy egyáltalán megvizsgálnak?
2012. jan. 8. 00:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, megvizsgálnak! Hány éves vagy?
2012. jan. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket, mielőtt mész, mondd el mi a helyzet. Meg fognak vizsgálni.
2012. jan. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne gondolj rögtön a legrosszabbra! Több oka is lehet, ami ártalmatlan, de hogy megtudd, hogy mi okozza, menj orvoshoz!
2012. jan. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
19éves vagyok, köszönöm a megnyugtató szavakat, amint rendelés lesz elmegyek az orvoshoz, bárcsak lenne olyan nőgyógyászat ahol hétvégén is rendelnek. Szerintetek van ilyen?
2012. jan. 8. 13:24
 10/12 anonim ***** válasza:
19 évesen nem valószínű az, amitől félsz, elég sok más dolog okozhat ilyen tüneteket. Vár majd rád egy UH vizsgálat, amire az először téged megvizsgáló orvos fog elküldeni.
2012. jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!