Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek vissza a nőgyógyászhoz?...

Menjek vissza a nőgyógyászhoz? Gyógyszer szedése közben duzzanatot találtam a mellemben

Figyelt kérdés

Menstruációs kimaradásos problémával mentem a nőgyógyászhoz, aki adott egy gyógyszert (duphaston) amit kb 1-2 napig kell még szednem, utána állítólag fogok menstruálni.


Az a lényeg, hogy nekem nagyon kicsi mellem van. és észrevettem az utóbbi időben, hogy szorít a melltartó. de tényleg mintha nőtt volna a mellem, és el kezdett fájni. azt hittem azért, mert hogy picit nőtt, aztán egész nap szorítja a melltartó, de mondta anyukám hogy ő is így volt egy gyógyszerrel, de miután abbahagyta visszament eredeti állapotába. szóval azóta inkább egész nap nem is húzok melltartót, viszont észrevettem hogy így is fáj, és mikor a tükörben megnéztem, láttam hogy a mellbimbóm alsó része nagyon csúcsos, és mikor megfogtam eléggé fájt. meg úgy amúgy is mindkét mellem alsó része fáj. nem olyan vészes, csak néhanéha kezd el fájni.


Megnéztem a gyógyszer leírását, hogyha csomót találok a mellemben akkor menjek vissza a nőgyógyászhoz, viszont mostmár elmúlt, igaz kicsit még fáj, de nem lehet hogy elmúlik magától? :/ anyukám is megnézte (neki már volt mellrákja) de szerinte nem csomó, csak a gyógyszertől kicsit megnőtt a mellem, és kicsit duzzadt :S szóval mostmár tényleg nem tudom mit csináljak, eléggé félek. viszont a nőgyógyászhoz ígyis/úgyis vissza kell mennem pár hét múlva.

várjak addig?


előre is köszi a válaszokat (bocsi ha sokat írtam)


2011. aug. 11. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem a gyógyszer mellékhatása, akkor menj vissza orvoshoz.
2011. aug. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj vissza, leginkább hogy megnyugodj, hogy nincs bajod, ne fantáziálj még hetekig mellrákról, mert becsavarodsz. Még az se baj, ha "feleslegesen" mentél vissza.
2011. aug. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!