Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány napot kell várni még...

Hány napot kell várni még terhességi tesztet veszek?

Figyelt kérdés
Már 1 hete késik a mentruációm. De mostanában elég sokat idegeskedek és erre fogtam, de már kezd nyugtalanitani a dolog. Viszont sokszor ugy érzem mintha megakarna jönni, meg a mellem is érzékeny. Hány nap a maximális késés? Mikor teszteljek? 21/L
2012. jan. 8. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egy hete késik szerintem már csinálj tesztet!!!
2012. jan. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom hány nap a késès, mert április óta nem szedek fogamzásgátlót, de beállt ugy hogy egyik hónap végétől másik hónap elejéig van mensim. Utoljára november végén jött meg és december elején múlt el és most nem jött meg december végén és az durván 1 hét...:/ akkor kedden tesztelek..
2012. jan. 8. 07:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Ma is tesztelhetnél, ha volna lehetőséged tesztet venni.
2012. jan. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nincs, mert itt nincs nyitva gyógyszertár meg drogéria sem, holnap meg dolgozom reggeltől estig. Majd kedden tesztelek otthon, hátha addig történik valami...
2012. jan. 8. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!