Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 napja nem jött meg a...

12 napja nem jött meg a menzeszem, fáj a mellem ugyanúgy, mint mielőtt megjön, viszont tegnap csináltam terhességi tesztet és - lett az eredmény. Viszont folyásom is van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Segítsetek! Mit csináljak?
2011. dec. 28. 19:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet esélye a terhességnek? Akkor ha igen, csinálj még egy tesztet. Másik fajtát vegyél.
2011. dec. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ha ugyan azt a fajta tesztet használom az baj? holnap reggel vagy inkább péntek reggel teszteljek? melyik jobb? :/
2011. dec. 28. 20:00
 3/14 anonim válasza:
holnap reggel kell majd az első vizeletből.
2011. dec. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

rendben.holnap reggel tesztelek. :) remélem negatív lesz az eredmény...

egyébként a hasam pedig úgy fáj,mintha meg akarna jönni. :/

2011. dec. 28. 21:06
 5/14 A kérdező kommentje:
megcsináltam reggel,első vizeletből a tesztet és szintén - lett az eredmény. akkor most mi a teendő? mit csináljak? még mindig nem jött meg...a mellem nagyon fáj. :S a hasam görcsöl. :/
2011. dec. 29. 12:12
 6/14 anonim válasza:
Velem pont ez volt/van. :S Nekem 9 nap késéssel jött meg, iszonyú görcsök közepette, és szerintem felfáztam, attól késett, pedig voltak mensire utaló jelek, mégis 9 napot késett. :(
2011. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
de neked legalább megjött. :) nekem holnap lesz h 2 hete nem jön meg. :S nem tudom h mi lehet a baj. :S
2011. dec. 29. 15:31
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodj meg ez nem terhesség. A mellfájdalom hormontól lehet. Szerintem meg fog jönni elöbb utóbb. Addig is táplálkozz rendesen. Lehetőleg egyél sok májat és húst. Ha alultáplált vagy, attól is késhet.
2011. dec. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
62 kg vagyok szóval alultápláltság kizárva. :)a biztonság kedvéért várok egy-két napot és csinálok új tesztet,ha az is negatív akkor végképp nem tudom mi lehet a probléma.
2011. dec. 29. 16:30
 10/14 anonim ***** válasza:
Előfordulhat ilyen, nem kell mindenen parázni
2011. dec. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!