Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SZAPPAN vagy a TUSFÜRDŐ az...

SZAPPAN vagy a TUSFÜRDŐ az egészségesebb? LENT!

Figyelt kérdés

Ajánlanátok nekem natúr,egészséges szappanokat?

BABA szappan vélemény?


2011. okt. 9. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
teljesen mindegy mit használsz.a szappan talán jobban szárít,de ha ennyire kulcskérdés akkor vegyél bioszappant/tusfürdőt.
2011. okt. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy akkora tévhit, hogy a Baba márkájú szappan nem olyan káros... Ugyanaz van benne, mint a többi szappanban, és ugyanúgy szárít. Ha mindenképpen természeteset szeretnél vegyél házi készítésű bio szappan, meska.hu-n is árulnak ilyeneket, annyira nem vészes áron.
2011. okt. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A szappanban kevesebb a vegyi anyag, de csak a bio és házi szappanokban,mannaszappan, lush,
2011. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Használj Alverde tusfürdőt! :)
2011. okt. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szappan. Én a tusfürdőtől tisztára kipattogok, úgyhogy nem is használok.
2011. okt. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen a szappan, de azokból is a a bio,vagy a házikészítésüek :)bármely gyógynövényboltban kaphatóak, nem is vészes áron :) A tusfürdőkben én annyira nem bízok, elég sok szenny anyag van bennük, hiába van ráírva hogy így bio, úgy bio. bár ez a szappanok körébe is gyakran előfordul..:S sajnos, pedig elvileg BIO.
2011. okt. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a szappanra esküszöm, és abból is a természetes alapanyagokból készültre. Mi a douglasban vesszük a Nesti Dante nevűt, nagyon sok fajta van belőle, és borzasztóan jó illatuk, és sokkal szebb lett a bőröm tőle, nem is nagyon használok azóta testápolókat! 250 grammos egy darab és 1000 forint, de kb 4-5 hónapig (!) elég, úgy, hogy ketten fürdünk vele a családban. Csak ajánlani tudom!
2011. okt. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!