Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a tusfürdő vagy a...

Szerintetek a tusfürdő vagy a szappan tisztít jobban?

Figyelt kérdés
Én egy ideje tusfürdő helyett hidratálókrémes szappant használok, mert úgy vettem észre a tusfürdők nem tisztítanak annyira alaposan mint a szappanok. Ti mit használtok? Mi erről a véleményetek?
2011. szept. 27. 12:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted, hogy alaposan? Ha nem végzel kemény fizikai munkát, akkor nem lehetsz koszos. Ne dörzsöld olyan nagyon magad a szappannal mert tönkre teszi a bőröd, teljesen kiszárad és elveszíti védekezőképességét.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, inkább szappanhívő vagyok, de azért mert nincs benne vegyszer és természetes módon állítják elő, nem kísérleteznek állatokon miatta, és nincs szemét sem utána (bioszappant szoktam venni)

2011. szept. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A számból vetted ki a szót, első. :)
2011. szept. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem végzek kemény fizikai munkát, de azért a nap végére rendesen megizzadok néha, főleg egy meleg nap után. Úgy vettem észre hogy a tusfürdőtől nem lesz olyan tiszta a hónaljam mint a szappantól. Arcmosáshoz is szívesebben használok hidratáló szappant, mert a tusfürdővel nem jött le soha a sminkem, a szappannal viszont igen. Illetve van olyan gondom, hogy mintha a tusfürdőt nem lehetne lemosni rendesen.
2011. szept. 27. 13:02
 4/15 anonim ***** válasza:
Azt tudtadd, hogy a tusfürdőkben ugyan az a kémiai anyag áll összetevők között a 2-3. helyen (a víz után), amivel az automosókban használnak szennyeződések leoldására? :D
2011. szept. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jól tisztít a tusfürdő is, csak van benne valami olyan anyag, ami rátapad a bőrre és nem jön le. Az emberek nagy része szereti ezt, ezért van benne. Te ezek szerint éppen nem :)
2011. szept. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 MarySue ***** válasza:
Én se szeretem azt a "réteget", olyan érzés, mintha nem öblítettem volna le rendesen a testemet, és idegesít a tudat, hogy még olyan vagyok :D
2011. szept. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Tusfürdő...rátapad a bőrre és nem jön le. Az emberek nagy része szereti ezt"


Én spec hülyét kapok tőle. :D

Szappant használok.

2011. szept. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
MarySue: Ugye? Én sem szeretem. Azért zuhanyzok hogy tiszta legyek, és nem azért hogy valami még pluszban rám rakódjon.
2011. szept. 27. 13:27
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor először használtam tusfürdőt (ajándékba kaptam, gondoltam elhasználom), a végén kb fél óráig lötyböltem magam a tusolóval, próbáltam lemosni magamról azt a szutyit, végül átmostam magam szappanal is. Elég nevetséges volt. :DD
2011. szept. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
én nem szeretem a szappant. olyan még nem találtam ami ne szárította volna a bőröm(hiába volt természetes meg bio) na meg nem is túl higiénikus. a tusfürdő is rendesen tisztít, hetente egyszer pedig átradírozom az egész testem. tökéletes.
2011. szept. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!