Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet valamivel tolni a mensit?

Lehet valamivel tolni a mensit?

Figyelt kérdés
Holnap után megyünk fürdőbe.. és nagyon nem szeretném ha megjöjjön..13 éves vagyok..rendszertelen.. és kb 4 hónapja van meg.:((
2012. jan. 12. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
csak hormon szedésével lehetne tolni
2012. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos szerintem nem lehet.
2012. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor csak reménykedek:( De remélem nem fog megjönni.
2012. jan. 12. 20:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, ezt mensi előtt egy héttel kellene elkezdeni, de ha mindennap iszol egy kis citromlevet, akkor elvileg összejöhet. Bár nem ajánlom, egy barátnőm megcsinálta, és nagyon szenvedett utána (erősebb görcsök, több vér). Nem használsz tampont? Szerintem próbáld ki az ob minit, azzal simán fürödhetsz, csak figyelj oda, hogy amikor kiszállsz a vízből, mindig cseréld ki. Én így oldom meg nyáron az efféle problémákat.
2012. jan. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
van egy módszer amivel a legtöbb nőnek sikerült kb 9 hónapra eltolni a mensit... de nem hiszem hogy anyudék örülnének neki :D
2012. jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt már olyan,hogy sok déli gyümölcsöt (mandarint,narancsot) ettem és 1 egész hónapra kimaradt.
2012. jan. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

tudtam ,hogy valaki be fogja dobni a citromlevet...

a citromlé nem tartalmaz hormont, és így nem tudod vele tolni a menstruációdat. Semmi értelme azon kívül, hogy lesz megfelelő mennyiségű C vitamin a szervezetedben, amíg szeded. Ne dőlj be minden butaságnak.

2012. jan. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! Hát lehet h tampon lesz!:)

persze terhes leszek csakis.xdd

Barátnőmmel megyek és ő most citromlevet iszik.. És én is ittam vele egy kicsit.. de nem biztos hogy attól de nagyon fáj a hasam de nemtudom..ilyen még sose volt..éjjel arra ébredtem hogy jobb oldalon görcsöl..:S

2012. jan. 12. 20:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, butaság, de tény, hogy a környezetemben van, akinek bejött.
2012. jan. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát igazából még sose használtam tampont.. de apukám németbe dolgozik.. és most hétvégén jön haza..havonta egyszer..szóval ha nagyon kell lehet azt fogok..de még nem jött meg! remélem nem is fog:)
2012. jan. 13. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!