Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alvadt darabos vér menzeszkor...

Alvadt darabos vér menzeszkor Azt szeretnem tudni hogy nem e lehet koros az alvadt sotet szinu darabos menstruacio?

Figyelt kérdés

Mar evek ota ilyen van, egy keves friss verrel az elejen, csak par napig tart, de inkabb sotetebb szinu, bordos es levallo kisebb nyalkahartyadarabokkal.

Itt mar olvastam hogy ez a darabos levallas normalisnak tekintheto, de akkor is ha sotet szinu verrel tavozik? Fajdalmaim a menzi alatt soha nincsenek, mondhatni rendszeresen megjon, szoval amugy gondokat ezen kivul nem tapasztalnek. Most mar a babara szeretnenk koncentralni teljes gozzel, de meg nem jott ossze, pár probalkozas utan sem. Masodsorban szeretnem tudni nem e okoz az ilyen allagu menzi valami kesleltetest vagy gondot a gyerekaldasnal?


2012. jan. 13. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyermekáldásnál az okoz gondot, ha nincs peteérésed. Ha van, akkor mindegy, milyen a menzeszed. Ha aggódsz, ezeket a kérdéseket tedd fel a nőgyógyászodnak.
2012. jan. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egyebkent a nogyogyasz azt mondta hogy belefer az ilyen verzes,vagy hogy elofordul.
2012. jan. 13. 18:41
 3/5 A kérdező kommentje:

peteeres gondolnam van mert az lh ovulacios teszt szepen kimutatta most utoljara mikor volt,

hat szeretnenk ha a baba osszejonne.... azt hiszi az ember hogy belevag, egy kis szex es maris sikerul.....s meg sem ilyen egyszeru...

2012. jan. 13. 18:44
 4/5 anonim ***** válasza:

próbáltad már megnövelni a napi folyadékbevitelt azokon a napokon? Nekem is ilyesmi volt, mikor keveseet ittam. napi egy pohár víz kb.

Másnap másfél-2 literre emeltem az adagot, harmadnapra egyből jobb lett :)

2012. jan. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hat igen, a folyadek, tudom keves, oda fogaok figyelni hogy tobb legyen ezentul, s figyelem van e valtozas, koszi:-)
2012. jan. 14. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!