Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abból lehet valami bajom hogy...

Abból lehet valami bajom hogy nem mondom el anyának hogy megjött? 13 vagyok

Figyelt kérdés
már 1 éve van de nem mondtam el neki, szerintem tudja mert amikor most biztos látja meg jobban is fogy a betét de őt nem érdekli. engemse, meg tudom oldani magam is és az biztos hogy nem fogom elmondani. csak kiváncsi vagyok lehet-e belőle baj
2012. jan. 13. 15:31
1 2
 1/19 bánomisén ***** válasza:
100%
Baj nem lehet belőle. Nem lehettek valami közeli viszonyban anyukáddal, ha nem osztottad meg vele, hogy menstruálsz. Mi a gond?
2012. jan. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem. Mi baj lehetne?
2012. jan. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
tényleg nem vagyunk túl jó kapcsolatban. de nem is vagyunk összeveszve egyszerűen csak soha se beszélünk ilyen dolgokról. felvilágosítást se kaptam, nem mintha szükségem lenne rá mert ami érdekel utána tudok nézni de nem szoktunk beszélgetni ilyenekről
2012. jan. 13. 15:44
 4/19 bánomisén ***** válasza:
75%

Ja, azt hittem, hogy úgy összebalhéztatok, hogy nem álltok szóba egymással.


Amíg minden rendben van a menstruációddal, addig nem baj, hogy nem beszéltek róla, de ha esetleg mondjuk gombás lennél, vagy bármi gond lenne és orvos kell, akkor szólj neki, biztos segít.

2012. jan. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%

Tudom, hogy borzasztó nehéz amit most kérnék tőled..

Amikor ráértek egy picit, szólj anyudnak, hogy üljünk le ide egymás mellé... és beszélgessünk, Anyu! El kell mondanom valami nagyon fontosat... és mond el.

2012. jan. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
8%
Bajod nem lehet, de igazságtalan vagy. Nagyon rosszul fog neki esni, ha nem mondod el, és másképp tudja meg. Ennyivel tartozol neki.
2012. jan. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
tudom hogy tartozok neki és nagyon szeretem őt és ő is engem de nem tudom neki elmondani már próbáltam, de nem mertem. mert "ő se beszél velem ilyenekről, én miért beszéljek róla?" mindig ez jut az eszembe
2012. jan. 13. 15:56
 8/19 anonim ***** válasza:
69%
Akkor ne haragudj, de ezt Anyukád szúrta el!
2012. jan. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Mert esetleg te vagy az okosabb, kezd el te, hátha megváltozik sok minden!

Egy próbát megér szerintem!

2012. jan. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Igen, ezt lehet, hogy Anyukád "szúrta el", de ő már nagyon "merev"...

Helyrehozni csak te tudod, esetleg..?..

Nagyon nehéz ez, nem sokan tudnák ezt megtenni.

Ha van benned annyi lelkierő, próbáld meg!

Hátha megvéltozik sok minden majd...

De legalább megpróbáltad, és nem lesz lelkiismeret furdalásod majd 20 év múlva! és akkor már megérte a próba...

2012. jan. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!