Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Allergiás vagyok a hal húsára!...

Allergiás vagyok a hal húsára! Ez mennyire gyakori, hogy hal húst nem ehet valaki?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy a hal húsára vagy allergiás? :-O
2012. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Onnan tudom,hogy 30 éve nem ehetek semmilyen halat,így halászlét sem,mert viszketni kezd a torkom és feldagadok.Volt ,hogy az ügyeleten kötöttem ki még gyerekként!Azóta nem eszem,mert a gőzölgő halászlétól is viszketek és prüszkölök.Csak azért tettem fel a kérdést,hogy tudjam ,van-e még aki ebben szenved!
2012. jan. 14. 11:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak, nem is kevesen, ha jól tudom.
2012. jan. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én allergiás vagyok a halra. Sajnos bedagad a szemem tőle és a légcsövem is elszűkül. Nem tudok halolaj kapszulát sem szedni, pedig a rossz koleszterinemre nagyon jó lenne. Persze a koleszterincsökkentőket sem birom, köhögök tőlük. Elkeserítő, mert a koleszterinem 8. Nem tudom mennyire gyakori. Még a tejre és a mogyoróra is allergiás vagyok. Valamint gyógyszerekre, vegyszerekre.
2012. jan. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem annyira gyakori, mint a parlagfű, de nekem is van olyan ismerősöm, aki nem ehet halat.
2012. jan. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a hal az nem hús xDDDDDDDDDd
2012. jan. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!