Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelyem, a húgyhólyagom és...

A hüvelyem, a húgyhólyagom és a húgyvezetékem nagyon csip, szinte már elviselhetetlen néha. Véres, nyálkás folyásom van, nem tudom mi lehet a baj. A nőgyógyásznál már kaptam időpontot, csak még kicsit messze van. Szenvedett már valaki ilyenben?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:

hiperhólyag?

hugyhólyag gyulladás szerintem

2009. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha folyton pisilési kényszered van, az felfázás. A hüvelyfolyás gombás fertőzés. Az elsőre talán antibiotikumot ír fel a doki, a gombás fertőzés: Canesten hüvelykúp + kenőcs kívülre, ha ott is csíp. Mármint az ajkaknál. Lehet, hogy van összefüggés, lehet, hogy véletlenül jött ki egyszerre. A háziorvos is tud gyógyszert felírni, érdemes hozzá elmenni, ha nem bírod.
2009. máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem házi orvos,hanem irány a nőgyógyász!!!

Valószínűleg felfáztál.A véres nyálkás folyás pedig lehet sok minden,a vér miatt én nem gondolnék gombára,így ne kenegesd magad semmiféle vény nélküli szarral.

Ha nagyon messze az időpont,és úgy érzed nem bírod,akkor menj olyan nődokihoz,ahol nem kell időpont.

2009. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem is szokott ilyen gond lenni, sajnos tudom milyen kellemetlen. Én azt javaslom amig nem jutsz el orvoshoz igyál minél több folyadékot, hogy kimossa belőled a fertőzést.
2009. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Húgyhólyag gyulladás kizárva, a vizeletem rendbe van, legalábbis a házi orvos szerint.Húgyhólyag gyulladásom már volt, de az egész más érzés, bár nem mondom a vizeletem most is mar. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2009. máj. 26. 11:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen. Én 4 napon kerezstül 8 injekciót kaptam, mert hólyaghurutom volt. Addig menj , míg nem lesz rosszabb!!!
2009. máj. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azóta voltam nőgyógyásznál és szép kis gyulladásom van, a törlet eredményem is rossz lett, 2 adag kúpot kaptam, a másik antibiotikumos, de lehet, még ezzel se lesz elintézve
2009. jún. 1. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!