Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igaz, hogy a nőgyógyász már...

Igaz, hogy a nőgyógyász már első vizsgálatkor megvizsgálja a melleket?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, és még nem voltam nőgyógyásznál. Tényleg "megmarkolássza" őket?! :o
2012. jan. 14. 01:20
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
57%

de akkor miért lopjátok el azoknak a pénzét, akik itthon próbálják munkával rendbetenni a dolgokat?!


menjetek el minél előbb és a Kánaán földjén tanuljatok a saját, vagy a kintiek pénzén!

2012. febr. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
46%

Hát ez a 20-as egy tragédia....

nem tudom, hogy miért nincs mód az orvostan hallgatók körültekintőbb kiválasztására?..

Visszatérve az eredeti kérdéshez, azt vizsgál meg az orvos, amire kéred illetve, javasol valamit, amit vagy elfogadsz vagy nem. Ha nem kéred a melleid vizsgálatát, akkor természetesen nem teszi!

Az meg hogy belgyógyászhoz mész, mert pl. fáj a hasad, természetesen nincs az a belgyógyász, aki a melleidet kezdené tapogatni!!!

2012. febr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
79%
Az orvos azt vizsgál, amit te megengedsz neki. Ő javasolja, hogy pl. megtekintené, tapogatná a melleidet, de ha te azt mondod, hogy köszönöm nem kérem most, akkor természetesen nem erőszakoskodhat! Nem kötelező semmiféle vizsgálat, legfeljebb javasolt. Dönteni mindig TE döntesz!
2012. febr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
77%
Igen, eldöntheti a beteg, hogy nem engedi meg, de akkor lehet, hogy nem jut hozzá ahhoz, amit szeretne. Mert nekem volt már olyan, hogy letelt az egy év, és meg akart vizsgálni a doki (éves nőgyógyászati szűrés), de akkor pont nem volt alkalmas, és nem kaptam tőle csak egy havi tablettát a három helyett, mondta, hogy muszáj a vizsgálat, legközelebb már egy havi adagot sem ad, vizsgálat nélkül. És egy barátnőm szintén így járt. Tehát elsumákolni sem lehet a vizsgálatot, mert akkor nincs "gyógyszer" nagyon helyesen, maximálisan egyetértek vele. A szűréshez pedig a mell áttapintása is hozzátartozik egy bizonyos kor felett. Tehát vagy engeded, vagy nem kapsz tabit.
2012. febr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!