Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hordjak itthon melltartót,...

Hordjak itthon melltartót, vagy ne, hogy ne ereszkedjenek meg a melleim?

Figyelt kérdés

Suliban persze van rajtam,fürdés előtt,este 9 körül szoktam levenni,és akkor reggelig anélkül vagyok.75/B-s melltartót hordok

15/L


2012. jan. 14. 20:52
 1/5 Darkkingdom ***** válasza:
Én fiú vagyok,de szerintem ha este 9től reggelig nincs rajtad melltartó,akkor még nem fognak megereszkedni amelleid!
2012. jan. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy pont attól ereszkednek meg, ha sokat hordasz melltartót. Ilyenkor a szövetek elveszítik rugalmasságukat, és a melltartó a mellben keringő nyirokfolyadékot akadályozza, ami a káros anyagok elszállítására szolgál. Szóval suliba vegyél, de otthon vedd le a melltartódat.
2012. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A mellben kötőszövetes szalagok vannak (még mielőtt valaki elkezdene "izmokról" beszélni), melyek a "felfüggesztését" biztosítják. Kötőszövet jellegükből (se nem rugalmasak, se nem képesek összehúzódni) adódik, hogy ha egyszer kinyúlnak, akkor úgy is maradnak, és csak a sebész segíthet.


Ezekből következik, hogy a szalagokat a jó (nem push-up) melltartó tehermentesíti, vagyis ha hordod, akkor nem fognak megnyúlni.

2012. jan. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora a melled. Ha melltartó nélkül lógna akkor nyugodtan hordj, de csak nappal!!!
2012. jan. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem is 75 B van. Itthon melltartó nélkül vagyok és olyanok, mint a cövek.

Ha rossz kötőszövetet/szalagminőséget örököltél genetikusan, akkor mindenképp elindulnak lefelé, melltartótól függetlenül. Viszont csak a súlyuk ekkora melleket nem tesz lógóssá. Ha soha nem hordanál melltartót, akkor se lógnának meg.

Ha még nőni fog, esetleg már a hátadon is érzed a súlyt akkor nem árt már a melltartó.

2012. jan. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!