Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hol lehet szép, pamutos...

Hol lehet szép, pamutos melltartót venni online?

Figyelt kérdés

Nem hordtam sose melltartót, de mostanában fájnak a melleim, és pamutosat szeretnék, de sehol semmi szép, csak bűnronda korcsok. Ráadásul van szerencsém egy undorítóan kis méret kereséséhez (75A), mivel ugyebár a legtöbb melltartó B kosárnál kezdődik, mert A kosarat ugye miért viselne bárki...

Szóval gondoltam online hátha találok, de eddig nem jártam sikerrel.


2011. okt. 8. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a BonPrix oldaláról szoktam rendelni, nézz szét Te is ott.
2011. okt. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A melltartót nem árt felpróbálni, mielőtt megveszed, mert ha nem tart rendesen, semmit nem ér. (Mondjuk 75A-ra nem is biztos, hogy kell hordani.) Nem minden fazon jó mindenkinek.

A Takko-ban egész szépek vannak, én mindig ott veszem. És ha pesti vagy, az Ázsia Centert is ajánlom, szépek és - főleg - olcsók vannak. Mondjuk nem márkás, az tény, de szerintem az nem fontos.

A mellfájással fordulj orvoshoz, azon a melltartó nem segít, viszont meg kell nézni, mitől fáj. Hacsak nem vagy 14 éves.

2011. okt. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

22:49

Jobb esetben vissza lehet küldeni kicseréltetni ha nem jó, de igazából ránézésre is sokról meg lehet mondani, hogy melyik nem fog tartani (pl amelyikből hiányzik a háromszög középen a két mell között, az semmit nem ér, persze kivéve ha annál jobban meg van erősítve).

Kösz azért még, hogy az önbizalmam növeled, ezért nincs 21 évesen se melltartóm, mert erre a méretre úgyse kell volt a hozzállásom...

És nekem igazából az a bajom, hogy az összes melltartó ami valahogy kinéz tele van nyomva poliamiddal meg poliészterrel meg mifenével, és az hétköznapi használatra nem jó, csak alkalomra... Mármint én legalábbis nem műanyag szellőzőképtelen vackokban akarom tartani a mellem folyamatosan.

Nem vagyok pesti, onlinet is azért kérdeztem, mert nem élek Magyarországon, így azt legalább el tudom érni.

És a háziorvosom mondta, hogy próbáljak meg melltartót hordani, hátha akkor nem fáj a mellem, mert most kezdett el fájni nyár óta, amikor nőtt egy kicsit, és szerinte feszülhet a kötőszövet, ami tartja az extra súlytól, és esetleg segíthet a melltartó. Nah de azt se tudom hogy kezdjek hozzá. Én tényleg sose hordtam, mert A kosár boltban mint a fehér holló, de még ami volt, az is mindig teljesen elállt a mellemtől, mert nem csúcsosak, hanem kerekek a melleim, és nem előreállóak, hanem oldalra, így kész rémálom volt melltartót keresni, és csak sírógörcs lett a vége, és mindig hagytam az egészet a fenébe, hogy úgyse kell.

De most meg elég zavaró ahogy fájnak... Nem is tudom, szerintem egyszerűbb lenne ha diétázok, és akkor a mellem is lefogy és megszűnne a probléma. Mert ekkora mellre ugye úgyse kell melltartó, jobb ha fogyással rendezem le mint ez a sok fejfájás. Meg amúgy az a vicc, hogy sokkal szebb formája van a melleimnek melltartó nélkül, mint azzal, már ezért is lenne kínszenvedés hordani, az eszméletlen pénzkidobálásról nem is beszélve. Bocs, azt hiszem elég feldúlt ez az egész. Elmentem ma boltba nézni melltartót, de a vége csak az lett, hogy sírva otthagytam az egészet.

Hm, ezen a Takkon lehet online vásárolni és ha igen, hogyan? Nem igazodok el...

2011. okt. 8. 23:18
 4/7 anonim ***** válasza:

www.venuszfehernemu.hu


Innen lehet online rendelni és vannak A kosaras darabok is, bár nem tudom mennyire pamutosak. A topok, atléták stb. menüpont alatt találsz sport melltartókat is, lehet azzal is érdemes lenne próbálkoznod ha egyébként szép állásúak a melleid.

2011. okt. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egyébként szerintem én eléggé szélmalomharcot vívok. Ma voltam boltban is nézegetni melltartót, de hát mindegyik valamelyik kategóriába esik az alábbiak közül:

-előrefele akarja nyomni a melleim, mert szétállók, és nem előre állók a melleim

-valami tök más formát próbál ráerőltetni szivaccsal, vagy merevítővel vagy akármivel, de nekem semmi bajom a formájával

-körte formára van varrva, de így egy pici az elején nekem mindig kimarad, mert nem csúcsosodik, hanem kerek a mellem

-inkább top szerű, amit kivágott fölsőhöz nem lehet fölvenni, mert teljesen kilátszik

így marad nekem az az egyetlen melltartó ami van, és nem próbálja semmi furcsa formába beleerőszakolni a melleim, csak tartja, amit anyukám hordott szoptatáshoz, csak hát az 70-es 75-ös helyett és eléggé szorít, noh meg összesen egy darab...

lehet eleve szoptatós melltartókat kéne néznem, azt hallottam azok inkább pamutok mint ez a sok mű kacat

nem is értem miért gyártanak és vesznek annyi olyen műanyag melltartót, amikor a fehérnemű érintkezik a legjobban a bőrrel, és pont azért kéne pamutnak lennie... mármint hétköznapi viseletre

2011. okt. 9. 22:48
 6/7 anonim ***** válasza:

*pl amelyikből hiányzik a háromszög középen a két mell között, az semmit nem ér, persze kivéve ha annál jobban meg van erősítve


Na, kezdjük ott, hogy nekem pont ezek a melltartók jók, egyébként nekem is kis mellem van. Úgyhogy esélyes, hogy neked is ez lenne jó.

Nem rosszindulatból írtam, hogy nem kell melltartó, hanem TAPASZTALATBÓL.

A következő ugyanis problémád az lesz, hogy aminek a kosara jó, az körben szűk lesz, szorítani fog, amitől fájni fog a hátad, tehát ha a melled neki is, szerzel egy új problémát.

A merevítő nem azért van, hogy megváltoztassa a formáját a mellednek, hanem azért, hogy megtartsa.

Azt viszont nem értem, ha több milliárd nőnek megfelelnek a csipkés melltartók, neked miért nem, de végülis ez nem tartozik rám. Annyit azért elárulok, hogy nem mindig a pamut a legjobb választás, ne véletlenül vannak ezek a melltartók abból, amiből.

Ahogy a sportruházat is 100% poliészter (=műanyag), a legnagyobb márkák, nem azért, mert szart gyártanak.

Esetleg próbálj sportmelltartót venni, abból lehet, hogy találsz ún. biopamutot.


A fájdalommal meg ne a háziorvoshoz rohangálj, hanem minimum nőgyógyászhoz. 21 évesen mellnövekedés és mellfájdalom elég necces, igaz, hogy 21 éves korig nőHET a mell mindenféle probléma nélkül, de egyáltalán nincs rá garancia, hogy normális, ami veled történik. Tehát először a nőgyógyász, utána a melltartó meg a fogyókúra, meg ha van egyéb hülye ötleted, akkor az.

2011. okt. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

23:37

hidd el, ha nem kéne a melltartó, akkor nem szenvednék ennyit ezzel, úgyhogy mindegy milyen a tapasztalatod

formára semmi szükség rá, hiszen nem lóg, szép alakja van, de ha egyszerűen folyamatosan fáj, és ha melltartó tartja az segít, most szerinted kell vagy se?


És nem kell mindent elhinni meg megcsinálni csak azért mert sokmillióan elhiszik meg csinálják. Hány millióan dohányoznak. Az szerinted jó? Nem kéne a dohánygyártó cégeknek abbahagyni az üzemet, ha a vásárlóikra ártalmas dolgot gyártanának? És szerinted a híres, kátrányos coca cola az egészséges és jó? És hány millióan veszik, isszák, és hogy reklámozva van.

Attól mert sokmillió h*lyenek jo, nekem nem kell ebben osztoznom. A melltartógyártókat se érdekli, nem jó és nem egészséges a mű-anyagű alsónemű, ők azt gyártanak, amit az emberek megvesznek, és az emberek mert megveszik, mert odarakják az orruk elé, és sokáig tartana nekik elolvasni a címkén az összetételét, és elgondolkozni rajta, utánanézni, hogy az miért is nem jó.

Nem kell mindig a tömeget követni, van saját fejed, és eszed, hogy azzal gondolkodj. Most ne érts félre, nem akarlak pamutos holmikra rábeszélni, csak azért mondtam ezt, mert én nem az alapján döntök szimplán, hogy mit csinál a másik akárhánymilliárd, hanem mit tartok jónak a saját észérveim alapján. És nem kell a melltartógyártókat gondoskodó őrangyaloknak beállítani, ők bármit legyártanak amit a nők megvesznek, és ha őket nem érdekli az összetétel, akkor a gyártókat se.



Amúgy meg, akárhányszor mondod el, hogy nőgyógyászhoz menjek, akkor is november 1-re van időpontom, és addig mit csináljak, vágjam le a melleim?

2011. okt. 10. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!