Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet agydaganat is?

Lehet agydaganat is?

Figyelt kérdés

Az igaz,hogy nagyon sokat idegeskedek,mivel most válunk a férjemmel és ebben az időszakban anyagi problémáim is adódtak,de nem hiszem,hogy minden a stressz miatt van.

Egy jó ideje nagyon fáj a fejem a halántékomnál,de csak az egyik oldalon(mindig ugyanott) és a szemem is(úgy érzem,mintha valami nyomná).Néhányan már azt is megjegyezték,hogy az a szemem nagyobb,mint a másik.

Néha még az arccsontom is fáj.

Zsibbadást is éreztem már,bár elég ritkán,de volt olyan,hogy annyira rosszul lettem az állomáson,hogy még menni is nehezen tudtam.Szörnyen fáj a fejem,ennyire még soha nem fájt.A szememmel sem volt eddig semmi probléma,most viszont amikor fáj a fejem az is nagyon,látászavar is jelentkezett már.

Néha remegek,de általában mindig felidegesítem magam és a legrosszabbra gondolok mindig.

Természetesen elmegyek orvoshoz,csak azt szeretném tudni,hogy ezek lehetnek-e agydaganatra utaló tünetek vagy más is állhat a háttérben?

40/N



2012. jan. 16. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a stressz miatt van, nyugodj meg.De mindenképpen menj el orvoshoz! És kitartást!
2012. jan. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez akár migrén is lehet. Én migrénes vagyok, hasonló tüneteim vannak. Neurológiára menj el.
2012. jan. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sokkal inkább egy migrénre, vagy a fokozott, sok stresszre gondolnék, ezek ugyanilyen tünetekkel járnak, ne gondolj a legrosszabbra, és ezek a dolgok sokkal inkább valószínűbbek, mint egy daganat. Én is sokat stresszelek, túlságosan is sokat, nekem a mellkasom, és a hátam szokott fájni, de mindig csak a bal oldalon. El is mentem dokihoz, mert egyből a legrosszabbakra gondoltam, holott meghallgatott, megvizsgált, mondta hogy semmi bajom nincs, és ez a többi vizsgálat is alátámasztotta. A stressz néha elképezstő dolgokat tud művelni sajnos, de közrejátszhat az is, ha frontérzékeny vagy.
2012. jan. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Magas vérnyomás miatt is lehet,de menj el mielőbb orvoshoz és nézesd meg,mert,ha az,akkor könnyen stroke-ot kaphatsz!!
2012. jan. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A zsibbadás főleg a magas vérnyomás miatt lehet,ismerősömnek is igy lett agyvérzése..
2012. jan. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
el megyek orvoshoz,természetesen.
2012. jan. 16. 15:27
 7/7 anonim ***** válasza:
én is migrénre gyanakodnél...
2012. jan. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!