Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon mitől lehet?

Vajon mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egy alkalmassági vizsgálaton kiderült, hogy Leukocita baktériumok vannak a vizeletemben! Utána olvastam, és írták, hogy vesegyulladásra, vagy hugyuti gyulladásra utal! Pár héttel ezelőtt igen erős vese fájdalmaim voltak, de azt hittem, hogy az mástól van, és vettem be fájdalomcsillapítót, és elmúlt! és egy hete pedig alhasi panaszaim is vannak! Olvastam, hogy a Leukocita ilyen panaszt is okoz, de bevallom én másra gondoltam! Szedem rendesen a fogamzásgátlót, de arra gondoltam, hogy becsúszhatott a baj, és azért fáj az alhasam! Az a legnagyobb bajom, hogy orvoshoz nem tudok egy darabig elmenni, és csak szeretném tudni, hogyha van valakinek Leukocitával kapcsolatos tapasztalata azt megosztaná velem! Előre is köszönöm!
2012. jan. 17. 08:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!