Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon megjött? (részletesen...

Vajon megjött? (részletesen lejjebb)

Figyelt kérdés

Szóval nekem már 3. óta van valami "előfolyásom" (ami barátnőim szerint normális) és ez valami nyálkás fehér folyás..., de nincs szaga. Nos ez az előfolyás azt hiszem kedden vagy szerdán rózsaszín volt, tegnap este pedig (csütörtök) volt egy nagy, ERŐS piros csík mikor pisiltem a wc-papíron. Akkor ez mostmár menstruáció? félek nehogy valami baj legyen a szervezetemmel..

tegnap este óta semmi jele nem volt, csak az előfolyás volt, ami minden nap van 3. osztály óta

13/L -bár gondolom ez egyértelmű-

bocs a kínos kérdésért de azt hiszem méshoz nem igazán fordulhatnék.


2012. jan. 13. 21:41
 1/6 *Daisy* válasza:
64%
gondolom igen, a te korodban elég valószínű
2012. jan. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Hamarosan rendes vér lesz.
2012. jan. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is így kezdődött:)

Több mint egy évig volt fehérfolyásom, aztán egy nap rózsaszín lett, utána jöttek az enyhe görcsök végül a mensi.

Én is 13 vagyok. Mostantól legyen mindig nálad egy csomag betét és váltóbugyi:)

2012. jan. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
a helyedbe odafigyelnék apádra.
2012. jan. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen mostmár valószínű megfog jönni:) am tudsz mindent h mit kell ilyenkor csinálni?
2012. jan. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat. am igen már megjött ma. és igen, már kezdek hozzászokni :D először kínos volt mert nm volt nálam betét, de kaptam a csajoktól ^^ mégegyszer kösz a válaszokat :)
2012. jan. 19. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!