Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bakteriális hüvelygyulladásom...

Bakteriális hüvelygyulladásom van, ezt elkaphatta már a párom? Ha igen ez hogy jelentkezik férfiaknál?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg elkaphattam tőle valahogyan? (úgy hogy neki semmiféle tünete sincs és teljesen egészségesnek néz ki alul-felül, kívül-belül?)

Még most is egészségesnek tűnik.


2012. jan. 17. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a doki, hogy ilyesmi férfiaknál nem okoz problémát.

Egy probléma lehet, ha visszafertőz, de ha nem mondta a nődoki, hogy kezelni kell a párodat is, valószínűleg ez a veszély nem áll fenn.

2012. jan. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem mondta, viszont egy másik doki azt mondta, hogy bizonyára a páromtól kaptam el(mert voltam nála egy másik problémával, de az hugyúti fertőzés volt, amit nem kapott el hál istennek, mert nem fertőzött vissza, és panaszok se jelentkeztek nála)

De ez az első tartósabb kapcsolatom, és fogamzásgátlózunk(ami fokozza a fertőzések számát, ph csökkenés stb..) és nemtudom mennyi realitás van benne, hogy ezt tőle kaptam volna el.

(egyébként is folyton visszatérő.. tehát lehet hogy csak újból kiújult, mert nem lett kezelve.)


de ha még is kellene kezelni őt akkor azt hogyan?

2012. jan. 17. 12:20
 3/4 A kérdező kommentje:
nem lett kezelve rendesen* kezelve volt.. és úgy tűnt el múlt, de rá egy hétre újra kijött (menszesz után)
2012. jan. 17. 12:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Általános szabály, hogy ilyekor a partnart is kezelni szokták, alapból úgy írják fel a gyógyszeradagot, bár a pasiknál ez nem szokott tünetet okozni. Neked ajánlom, hogy a kezelés végén használj hűvelyflóra helyreállítót. Ezt megelőzésként is ajánlott alkalmazni, ha hajlamos vagy visszaesésre. Az egyik legjobb ilyenszer, a Protexin Gynophilus. Itt olvashatsz a miértekről:

[link]

2012. jan. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!