Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El ne múló bakteriális fertőzé...

El ne múló bakteriális fertőzés?! Mi a teendő?

Figyelt kérdés

már rengeteg antibiotikumot beszedtem amire érzékeny a baci de nem múlik el!!!!! mindig pozitív az eredmény,pedig bélflórát hüvelyflórát is támogatom mellette.

Kihez lehet mér fordulni??? meg mi az hoyg nem múlik el, minden higiéniás szabály betartok.nem használok tampont tangabugyit. nincs barátom! akkor mi lehet a baj,, ennyire gyenge lenne az immunrednszeren ,pedig egészségesen táplálkozom :((( utálom


2011. dec. 8. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gyenge az immunrendszered. Ki kéne vizsgáltatnod magad tetőtől-talpig!
2011. dec. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi a fenének a sok antibiotikum? Buta vagy nagyo ez tény! A sok szar gyógyszerrel te magad teszed tönkre.
2011. dec. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Alapvetően mire szedsz antibiotikumot? Milyen betegségre?
2011. dec. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

áá már sok vizsgálaton voltam!

nem jókedvből szedtem be az antibiotikumokat, az orvos írta fel mindegyiket olyanokat amire érzékeny a bakterium!de semmitsem ért

2011. dec. 8. 13:47
 5/9 A kérdező kommentje:
hüvelyi fertőzésre szedtem a gyógyszert
2011. dec. 8. 13:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Elég béna dokid lehet ha nem találja el a megfelelő gyógyszert. Ugye nem körzeti azaz háziorvos írta fel?
2011. dec. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nőgyógyász írta fel!

de biztos hogy oylat írt fel ami olyan hatóanyagot tartalmaz ami megöli a bacit, de vmiért egyszerűen mégse pusztul el..

már rengeteg pénzbe került ez az egész és még mindig itt vagyok "betegen"

2011. dec. 8. 14:05
 8/9 anonim ***** válasza:
2011. dec. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Na, elmúlt vagy legalább már gyógyulsz?
2011. dec. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!