Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelygomba is szagos, vagy...

A hüvelygomba is szagos, vagy csak a bakteriális hüvelyfertőzés? Mert utóbbira mondják, hogy halszagú. A gomba milyen?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
A gomba általában viszket, kipirosodik és fehér darabos folyás kíséri. De a tüneteket lehetnek mások is.
2011. dec. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezt orvos tudja csak vizsgálat után megállapítani, hogy mi a baj.
2011. dec. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy mi a baj, mivel nincs bajom! Ha lenne, lehet, hogy a választ is tudnám. Csak érdeklődöm, hogy van-e neki szaga vagy nincs! Bírom az ilyen okoskodókat, akik sosem a kérdésre válaszolnak, csak rizsáznak!
2011. dec. 20. 11:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt (sajnos). Nem volt budi, de rettenetesen csipett, viszketett, es tenyleg volt darabos folyas. Szar volt. Nem kivanom senkinek. De van infom olyanrol, aki eszre sem vette, csak vizsgalaton derult ki (nem akarok hazudni, de mintha vizelet vizsgalatnal bukott volna ki).
2011. dec. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!
2011. dec. 21. 19:21
 6/8 anonim ***** válasza:

"Halszagú" pld. a Gonorrheo (Tripper).

De ezek a gomba meg más fertözések MIND a fogamzásgátló eredményei....

Ez u.i. erösen megváltoztatja a hüvely természetes miliöjét, aminek következtében szabad út áll a gomba és egyéb fertözések irányába.

A fogamzásgátló sajnos sokkal veszélyesebb -minden szempontból!- mint ahogy az átlagember arról tájékozódva ill. tájékoztatva (!) van....


Ez mind a gyógyszergyárak érdekében van elhallgatva, a fogamzásgátló a világ egyik legnagyobb "menö" iparága!


Tehát jobb tájékozódni és inkább NEM szedni, helyette van természetes lehetöség is...

(Ha valakit érdekel, meg tudom adni.)

2011. dec. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os! 4-es vagyok. Nem szedek semmifele bogyot, mert majdnem beledoglok barmilyen hormontartalmu gyogyszer szedesebe. Lehetoleg minden termeszetes korulottem pont az erzekenysegem miatt. A mososzer, mosogatoszer, minden, mert ha nem vigyazok, akkor nagyon durva kovetkezmenyei vannak. Megis hol ekcema, hol gomba, hol herpesz. Meg igy is. Kozben meg alig vagyok beteg, tehat nincs gond az immunrendszeremmel. Na most akkor mi van? Ha egyszer ennyire hatarozott az allaspontod....
2011. dec. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7/7-nek:


Szerintem a probléma, amiröl irsz, az az antibiotika-kúra után alakul ki. (Föleg, ha már többször is kellett antibiotikát szedned!)


Èn a helyedben csinálnék egy "Nux vomica C 30" tisztító kúrát, ami rendbehozza az antib. káros hatásait.

Tulajdonképpen MINDEN antib. szedés után ezt kéne tenni, de az (iskola)orvosok nem ismerék még ezt a lehetöséget...


Ez egy homeopátikus orvosság, kb. 7,00 € körül van az ára (nem otthon élek, így nem tudom pontosan megadni), ebböl havonta 1x5 golyócskát kell bevenni, a hatása kb. 1 hónapig tart. Ez az adag (10 gr) évekig elég.


Semmi mellékhatás különben nincs, az egyetlen , ami fontos: a kávéivásról le kell mondani (minden formában, tehát puddigok, krémek stb.), mert a kávé megszünteti a hatást.


Majd jelentkezz, jó, ha kipróbáltad!

Gondolom úgy 6-8 hónapig szükséges lenne a szedés, de ez individuális, ameddig érzed, hogy jót tesz, addig szedd!


Még valami: a homeopátikus kezelésnél a bevétel után mindig van egy kis tüneti "rosszabbodás", ami mutatja, hogy a szer hat! Ez pár napig tart csak, tehát nem szabad "megijedni" töle...


BUÈK!!!

2011. dec. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!