Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyásznál voltam. Klion-D...

Nőgyógyásznál voltam. Klion-D 100 hüvelytablettát kaptam, és Stodette fogamzásgátlót írt fel a folyton késő és megzavarodott menstuáciomra. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
A hüvelytablettából még kettő van de ma reggel arra keltem h iszonyúan fáj a hasam és enyhén vérezni kezdtem, gondolom ez a menstruácio. A doki azt mondta amikor megjön akkor kezdjem el szedni a bogyót. OK és a 2 hüvelytablettával mi legyen? Hallottam már h ettöl a hüvelytablettátol enyhén véreztek... remélem ez a menstuáciom, mivel fáj a hasam a derekam, a tünetek arra utalnak.
2012. jan. 18. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ez elég nagy szívás, mert menstruációkor nyitottabb a méhszáj, ezért TILOS bármilyen hüvelykúp használata.

Viszont ha nem fejezed be a kúrát, lehet, hogy nem gyógyulsz meg.

A nagy helyzet az, hogy meg kellett volna várni, míg elmúlik a menzesz, és utána kezdeni a kúpokat, ha olyan veszély áll fenn, hogy közben megjön.

HÍVD FEL az orvosodat, és kérdezd meg, ilyenkor mi az utasítás. Ne te dönts ilyen helyzetben, főleg az itteni, hozzá nem értő tinicsajok ötleteire alapozva!!!

A tabit meg kezdd el szedni ma.

2012. jan. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért kezdtem el szedni mivel nem tuttam h mikor fog megjönni. Sosem volt rendszeres és most is késik mint mindig. Lehet h jobb lett volna nem elkezdeni...
2012. jan. 18. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!