Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez micsoda? Tegnap este és ma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez micsoda? Tegnap este és ma reggel együtt voltam a barátommal. Fogamzásgátlót szedek, de gondoltam, hogy most még így az elején, h tutira menjünk használtunk pharmatex hüvelytablettát is.

Figyelt kérdés
Az a "csoda" teljesen kicsípett, rémségesen fájt és még most is égek belül:S Az egész nemiszervem meg van duzzadva és most láttam, hogy egy kevés vér jött belőle. Most ez a vér a hüvelytabi okozta sebekből jöhet(egyáltalán okoz sebeket?) vagy mivel a 19.szemet szedtem be hamarabb jön meg?
2011. márc. 9. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

wáááááááááááááááá!!!!!

Szörnyű lehet!

Menj orvoshoz amilyen hamar csak tudsz!

2011. márc. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez az első csomag tablettád??

Mert ha igen akkor valószínűleg attól,hogy még most kezd beállni rendesen.Kell neki egy pár hónap h pontosan beálljon.

Mi is használtunk a párommal régen ilyen hüvelytablettát,de sajnos nekem is rettenetesen csípett...olyannyira hogy már nagyon fájt.Most ki magad alaposan,és egy idő után el fog múlni.Nem mindenkinek válik be a hüvelytabletta.Inkább használjatok gumit.

;)

2011. márc. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát a tablettaszedés első 2 hetét végig pecsételtem:S Aztán elmúlt, 2 napja volt egy kevés barnás folyásom, de most teljesen olyan érzés, mintha nagyon ki lennék ott dörzsölve:S
2011. márc. 9. 15:27
 4/4 anonim válasza:
18%
Allergiás reakcio!! ne használd!!! én is mehettem a nőgyogyászhoz!! Olyan szinten feldagadtam ott belül hogy csak na, már megy le.. :/// SOHA TÖBBET! inkább irass fogamzásgátlót.
2012. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!