Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első menstruáció útán ha...

Első menstruáció útán ha késik az nem probléma?

Figyelt kérdés
13 - éves leszek márciusban, nekem "2011.okt.24"- én jött meg a legelső mensim "2011.nov"-ig tartót, és azóta a mai napig nincs semmi, leginkább olyan emberek válaszát várom aki nő/lány, és volt vele így vagy van ílyen ismeröse természetesen bárki válaszát el olvasom csak konkrét értelemes válaszokat szeretnék köszönöm. (Egy kezdő menstruációs kislány)
2012. jan. 18. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, semmi gond nincs, hiszen ilyenkor több hónap is kimaradhat! 2-3 év is eltelhet, mire rendszeres lesz a menstruáció! Bár nem lány vagyok, de ezt tudom, hiszen olvastam többször.
2012. jan. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Természetesen nem baj, ha ilyenkor még rendszertelen a menstruációd. Lehet, hogy a következő csak fél év múlva jön meg. Idővel be fog állni és rendszeres lesz, ne aggódj, amit írsz az teljesen normális. Még a felnőtteknek is szokott néha késni. :-) Ha 17 éves korodig nem rendszeresedik akkor majd menj dokihoz, de addig fölösleges aggódni.


26/N

2012. jan. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 13 éves koromban jött meg először, majd a következő rá egy évre :-) aztán viszonylag hamar beállt a rendszer.
2012. jan. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem 7hónap telt el az első után és utána is kellet egy fél év mire rendszeres lett
2012. jan. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!