Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a különbség az abortusz és...

Mi a különbség az abortusz és az egészségügyi kaparás között? (az egyiknél terhes vagy a másiknál nem)

Figyelt kérdés

------>ezt a választ már tudom. :)

Csak mert egészségügyi kaparásra lesz szükségem mert nem jött meg a menstruációm de viszont már2 hónapja pecsételő vérzésem van.(Eddig húztuk hátha elmúlik járok vele dokihoz már december óta,holnap megyek vissza)A küret nem tudom mikor lesz lehet hogy elsőbb gyógyszert ad,tényleg van olyan gyógyszer ami el állítja a vérzést?-->ezt most lehet kicsit hülyén fogalmaztam meg ! ( bocsi)


2012. jan. 18. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs más különbség lényegében. Küretnél csak a méhnyálkahártyát kell lekaparni, abortusznál ezzel együtt az embriót/magzatot is.
2012. jan. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van olyan gyógyszer, ami beszabályozhatja a ciklusod. Nem tudom te mit fogsz kapni, én változókori ugyanilyen vérzés rendetlenkedésre kaptam.
2012. jan. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok úgy hogy nem tudom . =/

de kicsit félek hogy mit fog mondani holnap.

2012. jan. 18. 13:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Na mi volt?
2014. aug. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Az uh mit mutatott?
2014. aug. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!