Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a különbség a missed...

Mi a különbség a missed abortusz és a spontán vetélés között?

Figyelt kérdés

Kíméljetek meg attól hogy mennyire tudatlan vagyok meg utána nézhetnék itt meg ott. Egyszerűen csak nem tudom hogy az lenne a sima kaparás vagy egészségügyi probléma?

Szerencsére még nem volt részem egyikben sem és csak tudni szeretném a választ. Köszönöm.


2009. szept. 4. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
A vetélésnek több fajtája van. A missed abortion befejezetlen vetélést jelent, a magzat elhal,de a kilökődése magától nem indul meg. Van olyan vetélés is amikor a kilökődés beindul, de nem lesz teljes. Mindkét esetben szükség van műszeres befejezésre.
2009. szept. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én tudom mi a különbség.

Nekem missedem volt.Ezt elhalt terhességnek nevezik,amikor is szépen fejlődik,van szívhang stb. és egyszer csak valamilyen okból elhal,és nem lökődik ki.Ez lehet véletlen vagy egyéb betegség akár magzatra akár anyára nézve.Ez tuti műtéti befejezéssel zárul!

A spontán vetélésnél meg magától indul be minden és nem feltétlen kell művi befejezés.Itt is állhat a háttérben egészségügyi probléma.

2009. szept. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm és sajnálom aki ilyenen átesett.
2009. szept. 4. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!