Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Krónikus candida/gombás...

Krónikus candida/gombás fertőzések/hólyaghurut esetén miért is mond csődöt a modern emberi . (káromkodás). Pocsék, lehetetlenül. Nőgyógyászat?

Figyelt kérdés

Miért menőznek, hogy ott az egyszeri antibiotikum meg ilyen-olyan jó flancos gyógyszer, hogy van a képükön bőr ilyeneket írkálni, mikor nincsenek is olyan gyógyszerek, sőt egyetlen olyan gyógyszerük sincs, amivel ezeket kezelni tudnák??? Csak mentegetőznek, okokat kertesnek, akkor is, ha világos az ember számára, hogy nem végez napi 666-szor hüvelyöblítést, és rendesen tisztálkodik, szóval nem ezektől van.

Na :@:@:@


2012. jan. 19. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazad van, de választ nem tudok adni...
2012. jan. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebből élnek a nőgyógyászok! (többek közt..) megenné a fene, ha pillanat alatt örökre megoldás lenne rá...
2012. jan. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is igazad van,ezen már én is sokat bosszankodtam..
2012. jan. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, kinek lenne érdeke - rajtad kivűl - ha egyszeri alkalommal kigyógyulnál belőle????

Se az orvosnak, se a gyógyszergyártóknak...

2012. jan. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ez így igaz, az antibiotikumnak van egy nagyon rossz hatása , a bélflóra normál egyensúlyát felborítja.

Amúgy van valami elég jóhírű gyógyszer, a colonix, azt mondják, kandida ellel bevált gyógyszer. Persze a gyógyszer önmagában nem elég, 2-3 hetes diétát is kell folytatni.

2012. jan. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát igen ki dob az ember az ablakon egy csomó pénzt gyógyszerekre stb. amik még ráadásul károsak is, hiszen mindegyiknek van mellékhatása. Manapság már viszont vannak olyan megoldások amik hatásosabbak lehetnek, mint a gyógyszerek és nincs mellékhatásuk sem. Gondolok itt az étrend-kiegészítőkre, vitaminokra. Pl: húgyúti fertőzésekre ajánlanám figyelmetekbe a D-mannozt, aminek hatékonyságát már néhány orvos is elismeri és ajánlja.

Egy ismerősöm ajánlotta, kipróbáltam és már az nap éreztem a változást, szóval érdemes kipróbálni. Úgy tisztítja ki a szervezetet, hogy közben nem szívódik fel, de a bacikat magával viszi. Lehet kapni por ill. kapszula formájában. A por az jobb, mert csak egy kis vízben feloldva megissza az ember, és nincs íze sem. Akit érdekel, ezen az oldalon utána nézhet: www.vitamin-abc.hu

2012. jan. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor én ajánlom nektek, mind3 betegségre a medveszőlőlevél-teát, nekem bevált. Ráadásul véglegesen. :)

Sok cukorral, sok citromlével 2 nap alatt vége ezeknek a nyavalyáknak, főként hólyaghurut esetén, de engem a gombáétól is megszabadított. Remélem, hogy valakinek még a segítségére lesz.

2012. jan. 20. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!