Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek kövér a barátnőm?

Szerintetek kövér a barátnőm?

Figyelt kérdés
Van a legeslegjobb barátnõm, aki 12 éves, 157 cm és 58 kg. De van mégegy barátnõm, aki 155 centi és 62 kg ( Ezt onnan tudom, hogy mindig beszélgetünk ilyenekrõl., lehet hogy furcsa valakinek ) Csak úgy kérdezem, mert nekem így tökéletesek ahogy vannak.
2012. jan. 19. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:

pici felesleg van rajtuk de nem kövérek.

és igazad van nem is a súly alapján kell megítélni az embereket.:)

2012. jan. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
hát biztos azért van rajta pár kg felesleg.. személy szerint én vagyok 173 cm és 56 kg és én meg vékony, sportos vagyok :D ha őket ez zavarja ajánld nekik a fitnessezést.. egy kis mozgással és hozzá új étrenddel bármi megoldható :)
2012. jan. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

nem kövérek...

csak elrabolhatatlanok:D

xDD

amúgy nem, de túlsúlyosak

2012. jan. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!! Engem egyáltalán nem zavar, hogy ennyi kg a súlyuk, de ezek szerint nem kövérek :)) Bár én sem hittem, hogy kövérek! Tényleg köszönöm! Továbbra is váron a válaszokat! :D
2012. jan. 19. 17:57
 5/8 anonim ***** válasza:

hát 12 évesen ezek azért elég durva súlyok ezekhez a magasságokhoz

gyeremekként elhízni a felnőttkori egészségre NAGYON veszélyes, és ő még alig alig tini korúak

az 58 kgs lány még talán nem teljesen egészségtelen, de a 62 kgs ha egészséges életet szeretne, mindenképpen figyeljen jobban oda az étkezésére és testmozgására, mert ez idővel csak rosszabbodik

egyébként nem illik azt mondani valakire, hogy kövér, de ha egészségtelen a súlya, akkor igenis arra kell ösztömözni, hogy változtasson a jó irányba

és ebben a legtöbb segítséget a család és a barátok tudják adni

2012. jan. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki 155 cm. 62 kiló, annak egy kicsit sok, de csak az egészsége miatt írom. A másik lány súlya pont jó!!!
2012. jan. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most volt mérés és 159cm és 62 kg volt! De õ nagyon szeretne lefogyni! Úgy sajnáltam!! Ott sírt, de nem akarta, hogy mások tudják. Istenemm! Nagyon sajnálom próbáltam vigasztalni, de nem tudtam! Jajjj....
2012. jan. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát igen eléggé !
2012. jan. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!