Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért hányok a menstruációm...

Miért hányok a menstruációm első napján?

Figyelt kérdés

Már fél éve, amikor megjön a menzeszem, az első nap reggelén borzalmasan rosszul vagyok, hasmenésem van, és hányok. Miután kihánytam mindent, teljesen jól vagyok, és nem is görcsölök. De előtte nagyon nagyon. Fájdalomcsillapitó nem használ, gyógyteák se. Ugye nem lesz ez igy minden hónapban? Nagyon megijedek ilyenkor..

14/lány


2012. jan. 21. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

ZSzia én nem tudom nekem még nincsen de írj e- mailt mert szeretném tudni mik voltak az elsò tünetek xD

Amúgy nem szoktál farkas éhes lenni? Mert akkor van egy tippem amúgy nézz még utána a neten és ne feledj el írni levelet!!!

2012. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem szokott egy kis hasmenésem lenni menstruáció előtt. De azt sajnos nem tudom megmondani, hogy neked így lesz-e mindig.
2012. jan. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

menj el orvoshoz

nekem is ez volt

adtak gyógyszert, e és b6 vitaminokat és helyreállt.

2012. jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bár ez nem rendkívüli dolog, de azért menj orvoshoz a biztonság kedvéért.
2012. jan. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!