Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hogyan 'taktikaznatok' a...

Ti hogyan 'taktikaznatok' a fogamzasgatloval?

Figyelt kérdés

Kb egy hete kezdtem el szedni a cypromixet es februarban utazom. Normal ciklusom alapjan pont a utazas heteben jonne meg, de most h szedem, elvileg a gyogyszerszunet 7.napja esne az utazas napjara. Eredetileg nem akartam szunetet tartani, h ne legyen semmikeppen, de azt is lehetne h mondjuk tartok 3 napot es elkezdem az uj levelet..bar igy meg ha megjon, nem mulik el igaz? Es ha korabbra hoznam,mondjuk elobb abbahagyom a levelet?ilyet lehet?vagy meg nem szokott hozza a szervezetem ennyire?

Melyik lenne jobb? Nem nagyon szeretnek akkor menstrualni..legyszi segitsetek!

Valoszinu h azert lesz valamilyen attoreses verzes?

Mit javasolnatok? Tapasztalatok?

Koszi!


(elnezest h nincsenek ekezetek, angol billentyuzet..)


2012. jan. 21. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nem taktikáznék a helyedben vele. Bnőm egyszer kihagyta a szünetet (ahogy a tájékoztató írta), hát...egy teljes levélen keresztül pecsételő vérzése volt minden egyes nap.

Orvosom is azt mondja, hogy a nők nagy részénél nem jön be a tilitoli.

De miért ezt a bivalyerős gyógyszert szeded? Ugye nem csak fogamzásgátlás céljából írták fel?

2012. jan. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tartasz 7 napos gyógyszer szünetet, akkor elkerülheted a menstruációt. Vagy legyen meg az a 7 nap, vagy semmi, szedd tovább a következőt, de olyant semmiképp ne csinálj, hogy 3 napot tartasz. A levelet is végig kell szedni. Tapasztalatból mondom, hogy ha kimarad a gyógyszer szünet, még áttöréses vérzés sem lesz, legalábbis nálam egyszer sem volt tapasztalható.
2012. jan. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem muszáj, tényleg ne nagyon használd ezt a tologatást. Ezt a gyógyszert én is szedtem, a bőrgyógyászom írta fel a bőröm miatt. Több évig nem ajánlott szedni, én is egy évig szedtem csak.
2012. jan. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

koszi az eddigi valaszokat!

elso valaszolo: borgyogyasz irta fel..de miert ennyire eros??annyira azert nincs nagy problemam, nem tervezem sokaig ezt szedni, foleg ha ilyen eros..

attoreses jelentkezhet? azt se szeretnem!!jajj mit csinaljak?nagyon fontos lenne h ne legyen most semmi ilyesmi...:(

2012. jan. 21. 20:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne taktikázz vele, ráadásul ez tényleg borzasztó erős, egy gyengébbel még esetleg lehetne is, de akkor is jöhetne pecsételés...
2012. jan. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nincs a "tilitolival". Ha pont olyankor jönne meg amikor nem szeretném akkor nem hagyok szünetet és szedem tovább a következő levelet. De persze nem állandóan, max évi 1X, 2x.
2012. jan. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Am utsó vok. Miért szedsz ilyen erőset? Én Yadinet szedek, sztem az a legjobb. :)
2012. jan. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mivel ilyen erős a cypromix, a nem tartanék szünetet lehet kisebb az esélye annak h köztes vérzés lesz, mint egy normál gyógyszerrel?
2012. febr. 4. 09:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Sztem nem lenne köztes vérzésed. Nekem még sosem volt.
2012. febr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!