Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen bevált módszerek...

Milyen bevált módszerek vannak, hogy hamarabb, vagy később jöjjön meg a bajom?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 2. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátlóm tájékoztatóján olvastam egyszer, hogy ha kihagyás nélkül beszedsz két levelet, akkor meg lehet úszni egy hónapot. De lehetséges, hogy a második levél beszedésénél áttöréses vérzés van az embernek. Én kipróbáltam, nem volt köztes vérzés, viszont a két hónapja "gyűjtögetett" nyálkahártyám szörnyű kínok között vált le... Szóval gondold meg. Szerintem nem is egészséges az ilyesmi.

De ha nem szedsz gyógyszert, akkor nem tudom, lehet-e valamit csinálni.

2008. ápr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót
2008. ápr. 2. 20:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak 'kitoló' gyógyszerek, de csak baromi indokolt esetben érdemes használni, nem túl jók a szervezetnek.

Vagy használj kálciumot, az ha nem is hozza előbbre, tolja el, de rövidebb lefolyásúvá teszi (idővel, nem egyből), és kevesebb vérzéssel jár. Nagyon kell viszont vigyázni a kálciummal, mert vesekövet okozhat. Max. napi 500mg-ot vegyél be, és igyál mellé rengeteg vizet.

2008. ápr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tuti modszer nincs, de hga sok C vitamint szedsz akk tolhatod,vagyis inkább csökkentheted a vér mennyiségét
2008. ápr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Én régen tömény citrom levével toltam ki pár nappal a mensimet. Naponta töggször ittam egy héttel a nem várt mensi megjövetele előtt.
2008. ápr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha melegvibe ülsz akkor pár napot tolhatsz a menziden
2008. ápr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
En is a citromlevet ajanlom nekem bejon.
2008. ápr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem is a citromlevet hasznald...:)
2008. ápr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!