Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miről ismerem fel ha barátnőmn...

Miről ismerem fel ha barátnőmnek gombás fertőzése van?

Figyelt kérdés

Nem olyan régóta élek szexuális életet és a barátnőmet ki szoktam nyalni. Néha kellemetlen illata van. Rákérdezni nem merek konkrétan hogy gombás-e?(Ált fürdés után van az aktus..) Most az jön hogy miért nem kérdezem meg? Meg hogy csak elmondaná mielőtt ágyba bújik velem. Légyszíves ne írjatok ilyeneket.

Egyébként gumit használunk.

Itt olvastam hogy el tudom orál útján is kapni.. Ez igaz?

Vagy ha már arra kerül a sor.. akkor hogy kérdezzem meg tőle?

Légyszives segitsetek..


17/f


2009. máj. 28. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

A fehér folyást érezheted, annak elég kellemetlen, erős szaga lehet.

Ha több a fehér folyása, akkor lehet, hogy valóban összeszedett egy kis fertőzést, de te csak a herpeszt kaphatnád el/adhatnád át, a gombát nem.

Lehet azonban, hogy épp menszesz előtt/ után voltatok együtt nemsokkal, ilyenkor is erősebb szokott lenni a fehér folyás.

Ha kellemetlen neked, ne csináld, inkább csak ujjazz. Nem kötelező mindig az orális.

2009. máj. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
okés köszi szépen a választ!
2009. máj. 28. 00:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, miért írta ezt az előző.

KÖNNYEDÉN ELKAPHATOD A GOMBÁT!

Láttam már olyan gombás nyelvet (utcalány volt, dokumentumfilmen), hogy megmozdult a vacsora.


Van valami okod, hogy ne beszéld meg vele?

2009. máj. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

En teljesen megertem, hogy nem mer kerek-perec rakerdezni arra, hogy "He, figyelj, gombas vagy?", ez eleg kellemetlen meg egy hosszu kapcsolatban is, foleg, hogy a lanynak nem tunik fel, hogy valami nincs rendben...

Dugd be az ujjad a baratnodnek, furdes, mosdas utan 10 perccel mar ismet foltokban az ujjadra tapado, turoszeru, kellemetlen szagu anyagnak "kell" rajta lennie, ez az egyik leggyakoribb gombas fertozes.


Amugy ha hosszu tavon fennall a problema, en is megbeszelnem vele valahogy, mert igy csak magad kinzod...

2009. máj. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Piros, viszket, ég neki, bő váladék, kellemetlen szagú, fura állagú folyás.

Mondjuk beszélgessetek a védekezési módokról. Te voksolj a gumi mellett, hogy milyen jó, mert a fertőzésektől is védi a feleket. Aztán mellékesen kérdezd meg, neki volt-e már valaha nőgyógyászati problémája...

2009. máj. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ujjazással tényleg kiderül (fehér darabos cucc), de mivel tapasztalatlan vagy, lehet hogy neked a nemiszerv normál szaga is büdösnek tűnik. Egyébként ha ezt régóta észleled nem hiszem, hogy fertőzése van, mert az ember az ilyet nem tudja elviselni annyira viszket és még az utcán is kénytelen megvakarni. Biztos elment volna orvoshoz
2009. máj. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, hogy a te farkad vége is bepirosodik/hámlik/viszket. :)
2009. máj. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
HÁny éves a barátnőd? Te voltál neki az első vagy már "tapasztaltabb?"
2009. máj. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nos hát ilyen tünetek nincsenek.. hogy darabos folyás.. egyebek.. akkor arról lehet szó hogy csak azért tűnik "büdinek" mer "kezdő" vagyok.. Amúgy nem én voltam neki az első..de nem is olyan a természete hogy bárhol bárkivel..(nagyjából ismerem 2 évre visszamenőleg a múltját (barátnőm 16 éves))foggátlót nem szed, tudomásom szerint eddig csak gumival csinálta.. Szóval mástól nem is kaphatta volna el. De így utólag visszagondolva csak elmondta volna.. Köszi szépen a segítségeket!
2009. máj. 28. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!