Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betegség miatt tovább tarthat...

Betegség miatt tovább tarthat a menzesz? és mi ez a nyálka/kocsonyás anyag? (lent bővebb)

Figyelt kérdés

pont a menzeszem utolsó napján megfáztam de nagyon.és a menzeszem ami egyébként 8 napig tartott most folytatódik.minden egyes köhögésnél bemegy egy kicsi,de a tiszat vér mellett van ilyen kocsonyás bordószínű nyálka is eddig ezt apró darabokban fedeztem fel de most pénzérme nagyságúban ,mivel több vér jön


terthat tovább a menzeszem ha ennyire megfáztam?(nem felfázás)

és normális ez a kocsonyás anyag?

mennyi idő után forduljak orvoshoz,a menzeszem"túlórázása miatt"?

ez már a 11.nap amég nem köhögtem ilyen erőteljesen nem volt semmi


ez az első menzeszem szóval tapasztalatlan vagyok és még nem is állt be h rendszeres legyen

köszönöm a segítséget


2009. máj. 28. 09:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el dokihoz, nekem meg van màr 20 éve, de ilyet még nem tapasztaltam! De lehet hogy csak a szervezet tisztul, ne ijedj meg! Hàny éves vagy? Ez a leges legelsö? Igyàl addig is cickafarkfü teàt, az segit a kis medence gyogyulàsàsban! S ülö fürdöként is nagyon jo! Bàr menszesznél nem lehet ülö fürdöt venni, de ez màr nem az!
2009. máj. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!