Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami barna nyálka volt a...

Valami barna nyálka volt a hüvelynyílásomnál. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Semmi mást nem tapasztaltam, nem viszket sehol, nem fáj sehol, nincs semmilyen folyásom, de amikor pisilés után kitöröltem, ott volt rajta egy ilyen kis nyálka, ahhoz hasonló, mint amikor először jött meg a mensesem.

Évek óta fogamzásgátlót szedek, most a levél közepén vagyok. De még ilyesmi sosem volt...


2011. aug. 30. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Középidős vérzésnek hívják. Nekem a Cypromix mellett volt ilyen, le is kellett cserélnem. Ha rendszeres lesz, menj el nőgyógyászhoz (mondjuk ha a köv. levélnél is lesz, az már rendszeres). De előfordulhat, hogy csak felfáztál vagy az időjárás változás hat így.
2011. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor is előfordulhat ilyen, ha már 4 éve szedem? Egyébként ez kb negyed órája történt, azóta ellenőriztem és nincs bennem semmi hasonló, tiszta vagyok. Ezért nem értem, mi lehet ez... volt már pecsételő vérzésem, mikor egyszer abbahagytam és újrakezdtem a gyógyszert, de akkor az állandó barnás folyás volt, nem csak ennyi...

attól félek, nehogy az előjele legyen valaminek...

2011. aug. 30. 21:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is 3 évig szedtem, aztán kellett lecserélnem. Nagyon is lehet. Ez a középidős vérzés nem tart sokáig, néha csak pár pötty, vagy 2-3 napig 1-1 alkalommal 1 nap folyik kicsi, ami bugyin látszik vagy a wc papíron. DE azért szerintem nőgyógyásszal beszélj, mert lehet, h mondani fogja, hogyha a következőnél is lesz, akkor menj el és lehet h gyógyszert váltat veled.
2011. aug. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!