Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó folyás? Mitől lehet?

Állandó folyás? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Néha fehéres, van hogy csak átlátszó és teljesen átázik tőle még a betét is, de van hogy sűrű barna, szóval elég kellemetlen a dolog. Mi lehet ez és mit tehetek ellene? Házi praktikák érdekelnének, vagy gyógyszer neve amit a doki adna erre. Talán azt tudok szerezni valahogy.

De ne írjátok hogy menjek nőgyógyászhoz mert arra nincs pénzem. De már rég óta ezzel szenvedek és nagyon rossz :(


2009. máj. 28. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a fehér folyásod (másnéven hüvely váladék).Ez természetes dolog, kell,hogy védjen a fertőzésektől! A gond ott kezdődik,hogy barnás és sűrű!Nem tudom hány éves vagy, mert ha még nem jött meg a menzeszed akkor ez lehet előjel! Ha már megvan akkor pedig vmi fertőzés miatt lehet! Ezt csak nőgyógyász tudja kezelni!
2009. máj. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egy kicsi minden nőnek van, minden nap. Legalább is nekem van. Valamikor nekem is olyan sok, hogy átázik a bugyim, meg olyan ,mintha bepisiltem volna. Nagyon kellemetlen. Igaz, nekem nincs barnás, csak sima fehér. A barna biztos,hogy valami baj lehet,az nem normális. Szerintem a Canestent nyugodtan használhatod, mert ártani nem fog.

Nekem bevált még az irrigátor használata is. Nem kerül sokba, gyógyszertárakban lehet venni. Ha napokig sok folyásom van, kamillateával irrigálok, és rendbeteszi a dolgokat. Havonta 2-3 alkalommal szoktam, és sokat javult a helyzet. De a barna folyásod miatt a Canestent mindenképpen ajánlom! Ha pedig az sem segít, legalább a háziorvoshoz menj el, az ingyen van, és ő hátha tud valamit javasolni.

Remélem meggyógyulsz!

2009. máj. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom megmondani, hogy mitől lehet állandó folyásod, de nekem is évek óta van, és most szedtem össze minden bátorságom, hogy elmenjek nőgyógyászhoz. Én szűz vagyok, és kiderült, hogy méhszájsebem van. Azt hittem ott süllyedek el szégyenben, mert meg tudtam volna előzni, ha időben elmegyek. Szóval én azt tanácsolom, hogyha van ez a barna folyás is, akkor menj el nőgyógyászhoz. Ha SZTK-ba mész, nem kerül semmibe. Én is állami intézetbe járok, és soha nem adok hálapénzt az orvosnak, és mégis mind korrekt és kedves volt. Szóval nem muszáj magánrendelőbe menni, de a bajokat jobb megelőzni. Nem akartalak nagyon megijeszteni, de tényleg nem érdemes játszani ezekkel a dolgokkal, és tényleg nem kerül semmibe megmutatni magad egy nőgyógyásznak.
2009. máj. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igaz hogy a kamillás fürdő is segíthet? De azt hogyan kell?

Sokszor viszketni is szokott... éjszaka meg szétvakarom ilyenkor, csak van valami megoldás erre. :(

Sztk-ba is hiába megyek, nekem azért is fizetni kell, munkanélküli vagyok, semmi pénzem nincs. Ezért is kérdezem itt, különben már elmentem volna.

Elfelejtettem írni hogy a Canestent régebben próbáltam, de nem lett jobb tőle. Orvos mit szokott felírni ilyesmire? Van egy ismerősöm aki lehet hogy tudna szerezni vényköteles gyógyszert is nekem. Ha tudnám mi kell...

2009. máj. 28. 13:40
 5/7 anonim ***** válasza:
A kamillát irrigátorral használom. Abba teszem bele és átmosom magam bent vele. Enyhe gyulladásokra is jó. Klion hüvelykúpot is használtam, mikor összeszedtem valamit a suliban..nekem abból egy is elég volt, mert nem volt komoly a baj. Mást sajnos nem tudok ajánlani.
2009. máj. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Viszketés ellen a Pimafucort kenőcsöt ajánlom, a nőgyógyászom írta fel,de háziorvos is megteheti. Nagyon jó, Én máig áldom a nevét annak,aki feltalálta.A Canesten nálam semmit sem ért, az orvos is azt mondta rá, hogy olyan,mint halottnak a csók.Ára kb. 1500 ft és több hónapig is elég egy tubus.Nem kell sokat használni és az állaga miatt sokáig ott marad és így hatékonyabb. :)
2011. febr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha barna és viszket az hüvely gyulladás szerintem
2018. jan. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!