Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet összefüggés a lisztérzék...

Lehet összefüggés a lisztérzékenység és az állandó fehér folyás között?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
99.9% hogy nem.
2009. jún. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden további nélkül! Nálam is ez volt, nagyon hosszú ideig és nem tudtuk az okát. Nekem krónikus folyásom volt amit nem tudtak kikezelni, aztán kimutatták hogy Candida gomba. Akkor az okokat keresve a lisztérzékenységig jutottunk. Annyira gyenge volt az immunrendszerem miatta, semmi nem szívódott fel, mindig rosszul voltam és a gomba is elszaporodott. Diétával rendbe lehet jönni, sajnos lé-seknek egy életre szól. A gomba kézenfogva jár a lisztérzékenységgel és folyamatos folyást tud csinálni. Sőt ha följebb megy még meddőséget is.
2009. jún. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
83%
Én is lisztérzékeny vagyok, és nekem sose volt ilyen panaszom. :/
2009. aug. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem most derült ki a lisztérzékenységem és pár éve van nekem is kezelhetetlen folyásom...lehet akkor,hogy ez okozza
2011. máj. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!