Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel védekezzek fogamzásgátló...

Mivel védekezzek fogamzásgátló helyett?

Figyelt kérdés
Párommal nem szeretjük az óvszert, a gyógyszertől viszont mindig migrénem van ( 3 fajtát is kipróbáltam már). 24 éves vagyok, még nem szültem.
2012. jan. 23. 19:22
 1/8 Mirk ***** válasza:
0%
Megszakítás
2012. jan. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hormonmentes helyi fogamzásgátló, pl Pharmatex kúp, hüvelytabletta vagy krém. Esetleg Nuvaring hüvelygyűrű, igaz az hormonos, de talán attól nem lenne migréned.
2012. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hüvelygyűrű.
2012. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá a nőgyógyásznál, mit javasol.

Használhattok kúpot, kombinálva pesszáriummal, így eléggé biztonságos.

Esetleg hüvelygyűrűt is használhatnál, annak alacsonyabb a hormontartalma. Ennek a biztonságosságáról viszont elég ellentmondásos tapasztalatok vannak.


A gumit meg nem szeretni kell, hanem felhúzni. Szeretni egymást kell. Négy éve használjuk, és túléltük.

2012. jan. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nézz körül, ír a hormonális és nem hormonális fogamzásgátlás több formájáról is!

2012. jan. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
LOL a megszakítás nem védekezési forma.
2012. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Óvszer sajnos nekem mindig égő érzést okoz. Tényleg a legjobb egy nőgyógyászhoz elmenni, csak kíváncsi voltam, h ki mit ajánl.
2012. jan. 24. 01:44
 8/8 anonim ***** válasza:

próbáljatok ki másik óvszert, vagy mellé síkosítót, nem fogsz égő érzést érezni.

mi a preventivo-t és a durexet használjuk, semmi bajom tőle

2012. jan. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!