Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen menzesz miatt a...

Rendszertelen menzesz miatt a nőgyógyász laborba küldött. Megkaptam az eredményt, de csak 1 hónap múlva tudok menni hozzá. Nekem úgy tűnik, hogy "csak" 1 magas értékem van: prolaktin 891. 0mIU/L Mire utal ez? Mivel lehet ezt a szintet csökkenteni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]

Én kérnék beutalót endokrinológushoz is.

2012. jan. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amúgy nincs tejcsorgásod egyhe préselésre?
2012. jan. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem erre azt mondták, hogy fogyjak le. (Ja, csak nem tudni, hogy ezt a hízás okozza, vagy a hormon okozza a hízást.)
2012. jan. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

szia

Mindenképp endokrinológushoz kell fordulnod.Neten könnyen utána járhatsz mit jelent-az előző válaszoló hasznos oldalt linkelt be.

2012. jan. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
LOL gyöngyöm, hiperprolaktinémiád van, ezért rendszertelen a menzeszed. Majd az endokrinológus és a sebész helyretesz.
2012. jan. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
LOL,utolsó,bunkóbb stíulsban már nem is tudtál volna válaszolni,szerintem erre a kérdezőnek végképp nem volt szüksége...milyen kedves emberek vannak itt....
2012. jan. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem szedsz valamilyen gyogyszert,mert nemelyiktöl is a prolaktin felemelkedik.Nekem is volt,ahogy abba hagytam a gyogyszert elmult,de ha neked megse ez,a sebeszt akkor is felejtsd el,lehet elküld a dokid CT-re (Hypophyse).
2012. jan. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

utolso vagyok

bocsanat,nem olvastam az összes valaszt,mar az elsö megemlitette.

2012. jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hypophysis CT-t már nem szoktak csinálni(csak kivételes esetben)-a csontos képletek miatt egyáltalán nem megbízható.Sella MR-t szoktak csinálni kontrasztanyaggal.

/nem lecseszés miatt írtam,csak egy kis korrekció :)) és mielőtt valaki belekötne,ezt tanulom...;) /

2012. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg magas érték -
2014. okt. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!