Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sűrgős! Felfáztam és 2 percenk...

Sűrgős! Felfáztam és 2 percenként azt érzem, hogy pisilnem kell, pedig csak 1 csepp jön ki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha nem tudok elmenni pisilni olyan mintha nyomná vmi a hasam. Ja ès ha kb 10percet ülök a wc-n,de nem pisilek, akkor egy ideig nem kell.

2012. jan. 25. 15:18
 1/7 uccu ***** válasza:
100%
Menj el orvoshodhoz (háziorvos). Én két hónapja így kötöttem ki éjjel az ügyeleten vesemedence gyulladással, felhúzódott, igyál sok folyadékot, nagyon sokat. Lehetséges, hogy antibiotikumot kapsz, ha bakteriális, de ne várd meg, míg a fájdalomtól nem bírsz felállni. Ha sok folyadékot iszol, jobb lesz pár óra múlva, de akkor is menj el dokihoz, mert hullámzik...
2012. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj el háziorvoshoz. Velem is ez volt nemrég, azt gondoltam elmúlik majd magától de csak rosszabb lett. Én még véreset is pisiltem. Kaptam gyógyszert, már miután az elsőt beszedtem sokkal jobban voltam.
2012. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Menj orvoshoz sürgősen! Ez nem fog magától elmúlni.

De nagyon sokat segít, ha sokat iszol (főleg teát - vízhajtó)!

(tapasztalatból mondom, rengetegszer voltam felfázva :S)

2012. jan. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg menj el háziorvoshoz, addig is kamillás ülőfürdő, esetleg tőzegáfonya kapszula.
2012. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igyál sokat és menj mindenképpen orvoshoz!!!
2012. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Irány a háziorvos!

Kapsz gyógyszert és az segit hamarosan.

2012. jan. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
amíg nem jutsz el doktorhoz, addig igyál máskor Cickafark teát. 3-4 hetente rendszeresen felfázok, tapasztalatból mondom, hogy szuperül beválik... Felére csökkenti a tüneteket, nagyon hatásos.
2012. szept. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!