Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet kipirosodva a...

Mitől lehet kipirosodva a hónaljam?

Figyelt kérdés
Évek óta borotválom (26/L). Egy ideje megjelent egy piros csík, olyan, mintha kicsípte volna pl. az izzadtság. Nagyjából, amikor bejött ez a nagy meleg. Azóta minden zuhanyzás után hintőporozom, de nem múlik el...néha viszket is. Lehet esetleg dezodortól? Mit csináljak vele? Még sohasem volt ilyen :-(
2009. máj. 29. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem birom ezeket az izzadásgátlókat, sömörös lesz a hónom alja. Néha nagy melegben szoktam csak használni. Pár éve volt, hogy nem akart megnyugodni a bőröm, a háziorvos valamilyen krémet írt fel rá. Ahogy írtam, azóta nem sűrűn használok ilyet, de szerencsére én nem is vagyok izzadós tipus.

Viszket és piros is?

2009. máj. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ott piros, ahol úgy "meggyűrődik" a bőr. Csak zuhanyzás után viszket egy kis ideig :-(. Mitől lehet? Eddig soha nem volt ilyen :-(
2009. máj. 29. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első vagyok újra. Szerintem, ha megoldható pár napig ne használd a dezodort, meg semmilyen izzadás gátlót. A hintőpor szerintem nem árthat. Hátha elmúlik magától. Kicsit száraznak is látszik ott a bőröd, ahol piros?
2009. máj. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ ... nem látszik száraznak ... vettem Bepanthen plusz kenőcsöt, remélem hassznál majd! Most pár napig ezzel kenegetem ....lehet, csak kicsípte az izzadtság ... már nem viszket egyáltalán, de még látszik, h kicsit piros :(
2009. jún. 3. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!