Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hol jött meg és mikor az első...

Hol jött meg és mikor az első menstruációd?

Figyelt kérdés
otthon, iskolába, vendégségbe...stb?
2009. máj. 29. 14:55
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
köszi a bíztatást
2009. máj. 30. 17:36
 32/36 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!:)Ne aggódj h még nem jön meg hiszen az írások alapján volt akinek 16 évesen jött meg elöszőr

Nekem ugy kb.12 és fél évesen ugy mint a többi ösztálytársamnak :)

2009. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
én11 voltam.bejárós táborba voltam csoportokba voltunkén éppen férfi vezetővel.addig mindig vot nálm eü.betét.aznap másik táskát vittem és nemm volt nálam.átáztam.amikor észre vettem hivtam anyut és huztam haza
2009. dec. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
11évesen a sulibulin de nem áztam át 3óra ugrálás után:D
2010. febr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

nekem 12 évesen. Nagyon vártam már, örültem mint majom a farkának. Azóta sincs vele semmi bajom :D

És egyébként 2 nappal azelőtt jött meg, hogy a tengerre mentünk volna, de én úsztam, még táncoltam, meg minden, nem is, foglalkoztam vele, hogy megvolt :)Még búvárkodtam is, meg hegyet másztam. Miért hagytam volna ki? :) És végül is akkor múlt el amikor hazafelé mentünk. És egyébként pont egy hónappal a 12. szülinapom után történt. Egyébként ez már több éve volt, és még most is így vagyok. ;)

2010. nov. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:

Nekem 12 évesen jött meg a nagymamámnál.Nem mertem neki elmondani,pedig már tiszta vér voltam. Aztán ő észrevette

és berakott nekem egy betétet(nagyon kínos volt)

2011. máj. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!