Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Ti hogy éltétek meg...

Lányok! Ti hogy éltétek meg az első nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
Nekem két hét múlva kell mennem, és eléggé izgulok. Mesélnétek magatokról, hogy ti hogy éreztétek magatokat, esetleg vmi cikis dolog történt-e?
2012. jan. 26. 21:12
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
68%

Én 16 éves lány vagyok.Kb 4 hónapja volt az első vizsgálatom.Tömérdek mennyiségű antibiotikum után, sikeresen begombásodtam és a herpesz is kijött ott lent.Egyből el kellett mennünk nődokihoz.Igazából, nagyon nem paráztam,mert a 39 fokos láz mellett másra nagyon nem tudtam gondolni.Egy fiatal 25-27 év körüli doki hívott be, felvette az adataimat, megkért, hogy vetkőzzek le deréktól lefele,és feküdjek az asztalra.Nagyon kedves volt, és mindig mondta mit mikor mivel csinál.Ne féljek,mert nem fog fájni.Tényleg nem fájt.Az egész "mutatvány" lezajlott 5-10 percen belül.Aztán elküldött felöltözni, elmondta hogy mi a gond és a teendő.És ennyi volt.

Nem fog fájni, csak ne stresszelj, és ne görcsölj rá.:)

2012. jan. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.:)
2012. jan. 26. 21:29
 3/29 anonim ***** válasza:
Nagyon jól leírt mindent az első válaszoló, és igaza van abban is, hogy nem kell stresszelni, mert akkor annál rosszabb.
2012. jan. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
27%
Azért próbálj meg női dokit keresni, mert azért nem annyira kellemetlen elötte vetkőzni és terpeszteni, mint egy idegen férfi elött!
2012. jan. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
30%

Hát nem könnyen, elötte nem tudtam aludni.

Nekem női nőgyógyászom van, ezért valószinüleg kevésbé volt "megterhelő" mintha férfihez mentem volna.

2012. jan. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. jan. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Nem tudom a korodat, de ha először "kell" menned, akkor feltételezem, hogy nem nem vagy túl idős.

Lehetséges, hogy gyerek, vagy tini nőgyógyászaton lenne a helyed...

2012. jan. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, és amúgy férfi nőgyógyászhoz megyek.:S Amúgy meg lenti problémák miatt megyek...:S elképzelhető, hogy fertőzés.
2012. jan. 27. 22:00
 9/29 anonim ***** válasza:
Miért nem kerestél női dokit? Azért a "kitárulkozás" könnyebb elötte!
2012. jan. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Azért ne izgulj nagyon- tudom könnyű ezt mondani - túl esel rajta hamar... de lehet hogy a női doki jobb lett volna előszörre...
2012. jan. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!