Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindig is jellegzetes fehérfol...

Mindig is jellegzetes fehérfolyásom volt, de ma már kifejezetten kellemetlen szagúvá vált, de viszketésem nincs?

Figyelt kérdés

Rendszeresen tisztálkodom intim mosakodóval. Időszakonként elég sok fehérfolyásom van, van egy fajta jellegzetes szaga, de nem kellemetlen. Ma viszont sokkal több volt,ráadásul éreztem egész nap a szagát, rossz szaga volt, a bugyimnak is, és átnedvesítette az egészet. Most fürdés után,rendesen megtisztálkodtam, megtörölköztem, és már éreztem is, oda nyúltam, és már fehér büdös nyálka volt az ujjamon. Viszont nem viszket,ég,fáj vagy bármi más. Most bekentem az "alsó fertályt" canesten-nel.

Mindenképp forduljak nőgyógyászhoz vagy várjak,hátha segít a krém? Ha segít,az mennyi idő alatt érzékelhető?

Még két kérdés:

-Mások is érzik ezt a szagot ilyen erősen, vagy csak én érzékelem?

-Ha érzik, mit tehetek addig ellene, míg ki nem derül a baj?


Bocsi ha sok az infó, de még egy adag:

Az életmódom változott, több gyümölcsöt eszek, a csokikat,hízlaló dolgokat kicsit visszavettem, eljárok futni, mozgok, nagyon stresszes,végig bömbölt heteken vagyok túl..


Előre is köszönöm a (lehetőleg részletes) válaszokat, nagyon sokat segítenének. 16L



2012. jan. 26. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne ha nőgyógyászhoz mennél, és ő venne hüvelyváladékot.
2012. jan. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem nőgyógyász, és szerintem baktérium

az egészséges életmód az jó, az nem okoz ilyet

2012. febr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!